Wpis z mikrobloga

UWAŻAJCIE NA swoje PACZKI w PACZKOMACIE... czyli InPost i ich brak reakcji na zgłoszenia! Link do znaleziska:
https://www.wykop.pl/link/6141095/uwazajcie-na-swoje-paczki-w-paczkomacie-brak-reakcji-na-zgloszenia-do-inpost/

Pamiętacie jak pisałem o problemie z otwartymi skrytkami paczkomatów? Przy kolejnej takiej sytuacji zgłosiłem to na infolinię - było to 2 tygodnie temu, wczoraj znów sytuacja się powtórzyła i również to zgłosiłem. Dziś mogłem wyjąć sobie w ten sposób znów 3 paczki. Robię to po to abym kiedyś sam jak przyjdę do paczkomatu nie zdziwił się że moich paczek tam nie ma i aby polepszyć jakość tej usługi. Niestety firma na ten moment nic z tym nie zrobiła więc zgodnie z obietnicą im złożoną wrzucam filmik z dziś w internety...

Chcesz być na bieżąco? #zwiadowcahistorii - tag z moimi najciekawszymi znaleziskami! Zapisz się też do mikrolisty zwiadowcahistorii - plusując ten komentarz bym zawołał Cię do najlepszych znalezisk!

Sprawdź też mój blog WWW firmowy SKLEP ZH oraz kanał na YT

#polska #afera #kurier #inpost #paczkomaty #kurierzy #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu
Pobierz Zwiadowca_Historii - UWAŻAJCIE NA swoje PACZKI w PACZKOMACIE... czyli InPost i ich br...
źródło: comment_1623160871CdLnB5NQFxw3draidfxKhl.jpg
  • 33