Wpis z mikrobloga

UWAŻAJCIE NA swoje PACZKI w PACZKOMACIE... czyli InPost i ich brak reakcji na zgłoszenia! Link do znaleziska:
https://www.wykop.pl/link/6141095/uwazajcie-na-swoje-paczki-w-paczkomacie-brak-reakcji-na-zgloszenia-do-inpost/

Pamiętacie jak pisałem o problemie z otwartymi skrytkami paczkomatów? Przy kolejnej takiej sytuacji zgłosiłem to na infolinię - było to 2 tygodnie temu, wczoraj znów sytuacja się powtórzyła i również to zgłosiłem. Dziś mogłem wyjąć sobie w ten sposób znów 3 paczki. Robię to po to abym kiedyś sam jak przyjdę do paczkomatu nie zdziwił się że moich paczek tam nie ma i aby polepszyć jakość tej usługi. Niestety firma na ten moment nic z tym nie zrobiła więc zgodnie z obietnicą im złożoną wrzucam filmik z dziś w internety...

Chcesz być na bieżąco? #zwiadowcahistorii - tag z moimi najciekawszymi znaleziskami! Zapisz się też do mikrolisty zwiadowcahistorii - plusując ten komentarz bym zawołał Cię do najlepszych znalezisk!

Sprawdź też mój blog WWW firmowy SKLEP ZH oraz kanał na YT

#polska #afera #kurier #inpost #paczkomaty #kurierzy #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu
Zwiadowca_Historii - UWAŻAJCIE NA swoje PACZKI w PACZKOMACIE... czyli InPost i ich br...

źródło: comment_1623160871CdLnB5NQFxw3draidfxKhl.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@zielonka22: nie musiałem używać łomu, drzwiczki są niedomknięte i jest to notorycznie. Rozumie że gdyby Poczta Polska wystawiała paczki przed budynkiem na regałach też by było ok bo jak ktoś weźmie to można zgłosić na policję. Pierniczysz jak potłuczony naprawdę.
  • Odpowiedz
@zielonka22 a zeby cos zrobili z tym po prostu. Juz widze jak policja szuka kogos za kradzież paczki z paczkomatu. Bardzo dobrze ze @Zwiadowca_Historii naglasnia sprawe i piętnuje zwykle takie zachowania jak Twoje. Wszystko bedzie git doploki Ty nie zapomnisz zamknac drzwiczek
  • Odpowiedz