Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
serdecznie nie polecam #medicover
zaobserwowałem w ramach samobadania coś co jest jakimś guzkiem. mam od tygodnia pakiet medicover. w #warszawa nie ma ani jednego terminu do urologa. ani jednego, chyba, że teleporada. badania usg standardowo też są niedostępne. jak poprosiłem na chacie lekarza internistę o skierowanie na usg jąder to owszem wydał mi je, ale termin jest na za miesiąc xD także nie polecam medicover. nie wiem za co płacę. to samo miałbym na nfz, tyle samo czekania.
płacę na nfz, abonament na medicover i nie mogę wykonać od ręki badań, które określą czy to zmiana nowotworowa czy nie... gdzie im szybsza diagnoza tym lepsze rokowania.
i teraz będę musiał zapłacić gdzieś 3 raz żeby sobie usg jąder zrobić gdzieś w miarę od ręki. a umowę z medicover wypowiem.
w #luxmed i #enelmed też takie hece?
#zdrowie #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60bf4179f770ef000bed5541
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 10
  • Odpowiedz
Enelmed tak samo #!$%@?. Skierowanie od ortopedy na rezonans kolana. Wbijam na stronę rejestracji i #!$%@?. "Nie mamy pańskiego płaszcza." Znaczy wolnych terminów. Żadnych. Dzwonię a infolinia, żebym często sprawdzał, bo może coś się zwolni jak ktoś zrezygnuje. No XD.
Ale nie za to firma płaci i nie tak się umawialiśmy. Zgłoszenie do HR. HR do opiekuna w Enelmed. I termin się znalazł. Ale niesmak pozostał.
  • Odpowiedz
OP: @Krzyszy
przypomniałeś mi dlaczego usunąłem konto w tym portalu dla smutnych, nieszczęśliwych, sfrustrowanych ludzi ziejących pogardą i nienawiścią do innych. lepiej ci się zrobiło po tym jak w twoim mniemaniu uczyniłeś ze mnie debila?
czytałem wcześniej dokumenty dotyczące zakresu pakietu. brak w nich wzmianki o gwarantowanym terminie wizyty/badania. dodatkowo pisałem do hr z pytaniem o to. nie ma takich postanowień między firmą, w której pracuje a medicoverem. to zależy od
  • Odpowiedz
AgresywnyEskimos: duzo zalezy od umowy jaka ma twoja firma z luxmedem/medicoverem/enelmedem. Pracowalem w duzym korpo majacym w luxmedzie jakichs pakiet typu diamentowy/platynowy z darmowym dentysta/psychologiem oraz gwarancja wizyty u dowolnego specjalisty/dowolne badania w ciagu 24h. Pozniej zatrudnilem sie w firmie majacej tam tylko pakiet podstawowy i zrezygnowalem calkiem z luxmedu bo dostepnosc lekarzy/badan na gorszym poziomie niz w NFZ

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

1. Sprawdź terminy gwarantowane w swoim pakiecie.

2. Sprawdź kwoty refundacji prywatnych wizyt jakie masz zawarte w swoim pakiecie.

3. Dzwoń zamiast umawiać przez Internet, zwłaszcza gdy masz na koncie skierowanie.

4. Nie pytaj tylko o centra Medicover, a o placówki współpracujące.
  • Odpowiedz