Wpis z mikrobloga

@Dironixu: ja używałem  AirPlay do puszczania na LG. Niestety w ostatniej aktualizacji popsuli przesyłanie przez AirPlay. A do samego C+ polecam najnowszego Chromecasta.
  • Odpowiedz
@flisek94: wlasnie u mnie tez ten airplay nie dziala. Przeszukalem cale intetnety ale nikt nie mial podobnego problemu i sie zastanawialem czy to moze tylko u mnie cos nie dziala. Udalo Ci sie naprawic? Byla ostatnio aktualizacja c+ ale nic nie pomoglo..
  • Odpowiedz
@Sahajdak: pisz do C+, im więcej osób będzie pisać, tym szybciej się tym zajmą. Dzbany zrzucają winę na API Apple. Jakoś 2 miesiące temu to wszystko działało, nagle zaktualizowali apkę i padło. Pisz na messengerze/twitterze. Napisz jaki TV, jaki telefon + możesz dołączyć logi z "apki" AirPlay z TV.
  • Odpowiedz
1Do pewnego czasu airplay na moim ipadzie bezproblemowo przekazywał filmy z aplikacji Canal + online na telewizor lg, więc jeżeli ktoś ma ios to polecam poczytać o tej opcji i spróbować. Ostatnio niestety filmy się tną, nie jestem pewien czy to przez moje łączę internetowe do którego podłączone są telewizor i ipad czy przez coś innego, w każdym razie polecam airplay. Natomiast jeżeli nie posiadamy ios możemy skorzystać z opcji screen mirror
  • Odpowiedz
Update:

Samsung Internet browser ma w swoim odtwarzaczu opcje do powiększania obrazu. Wszystko fajnie lecz akurat w tej przeglądarce na screen mirror jest czarny ekran.
  • Odpowiedz
Jezu czas oczekiwania na tę aplikację to jakiś żart. Rok temu miało być "już niedługo" a dalej nic nie wiadomo.
  • Odpowiedz
@flisek94:

Jednak to LG nie zaakceptowało naszej aplikacji


Czyt. nie zaakceptowało, bo pewnie jest zbugowana i nie spełnia ich wymagań ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja raczej zrezygnuję z subskrybcji w c+, szkoda nerwów.
  • Odpowiedz