Wpis z mikrobloga

Panie i Panowie, mam dla Was coś na poważnie, o kadrze. #kadra

To też odpowiedź do @SergeantReal - na podziw dla mojego optymizmu (choć nie wierzę, że to faktycznie podziw ;).

Uwaga: na dowód tego, że się znam, dołączam screen z moich dzisiejszych kuponów.

Optymizm to jedno; ale nie nazwałbym tego optymizmem, tylko rozeznaniem z dozą prawdopodobieństwa (obstawiam 6 lub 7 punktów w grupie). Pewnie też wiarą.

Optymizm to jedno, ale nie rozumiem negatywizmu.

Kadra to są fajne emocje, ale przecież od tego, jak zagra kadra, nic nie zależy - jeśli się nie obstawia albo nie jest się członkiem tej kadry i jej zaplecza.

Po co komu ten negatywizm? "ojj ze Szwecją będą bęcki", "wróżę co najmniej jeden punkt ze Słowacją", "Panowie, do Iniesty nawet nie podchodźcie".

Tego się #!$%@? czytać nie da. ;)

Że niby lepiej się miło rozczarować niż zesrać z zawodu? To aż takie istotne, żeby zalewać swoją głowę całym tym męczeniem buły?, że oni to nic nie grajo, jak tak możno, Jezusie Chryste.

Muszę Wam postawić darmową diagnozę - to z Wami jest coś nie tak, jeśli tak zawzięcie prognozujecie klęskę;
nie z piłkarzami czy farbowanym lisem Sousą. (Wiem, że nie wszystkim Wam).

Tych negatywnych emocji naprawdę nie musicie wywoływać. Jeśli mają nadejść, to nadejdą. Płacz, że "łełeeełeeee oni przegrajo" tego nie zmieni.

Nadeszły w meczu z Senegalem, zmiażdżyły w meczu z Kolumbią, no i przeniosły rozczarowanie na zupełnie inny poziom w meczu z Japonią.

Ale przeszłość to nie ciągłość, a prawo serii jest takie, że seria się zawsze kończy,

i na tym zakończymy, a w komentarzu jeszcze zdjęcie (widać Tatry) z wczorajszej drogi z Turbacza. Kiedy tam zaczynałem wchodzić około południa, było sporo ciemnych chmur i wiało. "Łełeeełee bendzie padało". Ni #!$%@? nie spadła ani kropla.

#pilkanozna #psychologia #polska #bukmacherka

Wołam kolegów z #united, bo wiem, że mnie tam uwielbiacie na tym tagu, więc nie chciałbym, żeby Was takie trafne rozważania ominęły (no i można to przełożyć na gadki-szmatki o Ole),

wielkie elo.
meandmymonkey - Panie i Panowie, mam dla Was coś na poważnie, o kadrze. #kadra

To ...

źródło: comment_1623095291Oo4gN9syDYGwRWQFckUuiD.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz