Wpis z mikrobloga

Przyszedł czas na zmianę telefonu, na oku Samsung S21, jednak czym więcej czytam o tym telefonie tym bardziej nie wiem, jakieś godne alternatywy? Telefon głównie używam do robienia zdjęć/czasem coś nakręcić i przeglądanie internetu, sporadycznie coś posłuchać/obejrzeć.

Ktoś coś doradzi/odradzi? :)

#telefony #jakitelefon #s21
  • 9
@Lanza: po tym jak mój s7 nagle umarł musiałam na szybko kupić coś nowego. Wybrałam s21. Jeśli dwa tygodnie wystarczą na wydanie opinii to daję 10/10. Może z czasem się to zmieni. Zdjęcia super, jest dostępny obiektyw szerokokątny co niespodziewanie często okazuje się pomocne (robię też zdjęcia do pracy przy inwentaryzacjach). Przeglądanie internetu też na plus chociaż nie sądziłam, że tutaj może być coś odkrywczego w stosunku do s7. Wszystko chodzi
via Android
  • 0
@runia Dzięki za opinie. Z kodu niestety nie skorzystam bo telefon będzie brany w UK na abonament. Jeszcze zastanawiam się nad 21plus ale musze zobaczyć stacjonarnie jak go w dłoni leży :)
S21 jest ciut węższy i jak dla mnie lepiej leży w dłoni ale to już indywidualne preferencje. Zastanawiałam się jeszcze nad ultra ale drop test Klawitera mnie przekonał do s21 :D