Wpis z mikrobloga

@Dolan: śmieciówki mają swoje zalety i na wyjazdach w obcym mieście, gdzie nie znasz dobrej pizzeri, to jest przynajmniej jakaś pewność i powtarzalność tego, co dostaniesz, ale mimo wszystko nawet i ta obiektywnie najlepsza Pizza Hut jest i tak średnia, ale rozumiem, o gustach się nie dyskutuje. Chociaż ja osobiście z sieciówek wolę Domino's, a kiedyś Da Grasso, zanim się #!$%@?ło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Saprofit: Jak możesz wyrażać swoją subiektywna ocenę i jednocześnie pisać, że obiektywnie dana pizza nie jest dobra? Ramseyem to ty nie jesteś abys miał ustanawiać jakieś uniwersalne standardy
  • Odpowiedz
@terwer358: typie, a skąd w ogóle wiesz, jakie mam umiejętności kulinarne? Może szefem kuchni nie jestem, ale nie mów mi, że ta tłusta pulpa jest dobra w porównaniu z typową "polską pizzą" na grubym cieście* i w miarę dobrymi składnikami. Do tego naucz się czytać ze zrozumieniem, bo nie napisałem, że ona jest jakaś totalnie #!$%@?, czy coś w tym stylu. Jest co najwyżej średnia i pośród średniaków serwowanych przez
  • Odpowiedz
@Saprofit: No, ale najpierw wyrażasz swoją opinie, a potem piszesz, że jest ona obiektywna. Oznaczac to może, że masz o sobie tak wysokie mniemanie, że uważasz, że twoja opinia stanowi jakas stała regułę mająca zastosowanie do ogółu ludzi. Nie znam cię, ale raczej mało prawdopodobne jest by tak rzeczywiście było.
  • Odpowiedz
@terwer358: bo obiektywnie każda sieciówka jest średnia. Co prawda smaczna, ale jednak średnia. Tu nie trzeba być autorytetem kulinarnym, tylko wystarczy zjeść naprawdę dobrze przygotowaną pizzę robioną zgodnie ze sztuką. I to nie podlega dyskusji. Do tego podkreślam jeszcze raz - może i być obiektywnie najlepsza, ale tylko pośród sieciówek. Rozumiem, że uraziłem Twój gust, jakikolwiek by on nie był, ale jednak nie doszukuj się tutaj drugiego dna, czy jakiejś
  • Odpowiedz