Wpis z mikrobloga

@Niebadzlosiem: dłonie na końcu dodane, grane na greenie. Puściłem sobie finalny montaż w prędkości 50% (bo nie było tak łatwo się zgrać czasem) i machałem łapą tak, żeby pasowało. Chciałem najpierw damską dłoń tam, ale okazało się to trudniejsze niż myślałem i sam lepiej byłem w stanie zrobić te ruchy, które miałem w głowie. Jest kilka fragmentów rąk, najdłuższy w jednym ciągu fragment jest chyba z miasta wieczorem, albo uczelnia na
@whthomas: super :D Też tak bym się za to zabrał. Miałeś w głowie co masz zrobić czy nagrywałeś i jednocześnie na ekrnaie obok ogladałes ujęcie ;d? Jak bardzo kopara opadła uczelni jak im pokazałeś wersję finalną :D? trafiłeś na tablice pozytywnie zakręconych; d/
@Niebadzlosiem: tak, wiedziałem dokładnie jakie ruchy chcę, ale bez oglądania ujęcia bym tego nie spamiętał + nie miałbym timingu - chociaż to zmieniałem i tak w poscie, ale im bardziej pasuje tym lepiej. I tak się walnąłem raz, dając w złą stronę, ale to już sobie w poscie zanimowałem ręke na stopklatce. Mailowo załatwialiśmy sprawę, więc nie wiem jaka była faktyczna reakcja, ja dostałem info, że "jest OK" :D Ale jak
@Fox7er: sumarycznie koło 2 tygodniu chyba by wyszło, biorąc pod uwagę koncepcję itp. Było dość ekspresowo bo odezwali się do mnie dość późno, a rekrutacja jest już w trakcie. Na samej uczelni wyszedł 1 dzień z groszem, zmieścilibyśmy się w jednym, ale nam studenci pouciekali popołudniu.
@Shatter: tak, kwestia tego, żeby dość specyficznie machać kamerą nagrywając, bo takie kanciaste ruchy nie są zbyt naturalne, jesli się normalnie nagrywa + potem to dobrze obrobić, czyli poprzyspieszać gdzie trzeba + wystabilizować (można by byeż stabilizacji, ale to zawsze lepiej)