Wpis z mikrobloga

  • 0
@PurpleHaze synchronizacje z gconnectem mam caly czas wlaczona, wiec synchronizuje sie pewnie kilka razy na godzine, przed aktywnosciami zawsze robie sobie recznie kalibracje wysokosci, a potem jeszcze czekam na fixa gpsa i dopiero startuje, testowalem go przed chwilą z fr935, odpalilem aktywnosci na obu i fr ładnie rysuje a ten jakis szajs odwala w stylu spacer na czilku 8min/km gdzie w fr stabilne 12min/km XD, moze enduro nie dokonca enduro i
  • Odpowiedz
@Stormweaver: skusiles sie na nowowsc i niestety wychodza choroby wieku dzieciecego.

Obym sie mylil, ale garmin (i inni producenci) sa znani z traktowania end userow jako betatesterow przez pierwsze kilka (-nascie) miesiecy po wydaniu produktu.
  • Odpowiedz
  • 1
@PurpleHaze no domyslam sie, wziąłem enduro ze względu na czas działania na baterii, która jest faktycznie potęzna i to jest ok, no ale jak widac reszta nie jest, no chyba ze to tylko pech i jednorazowy wyskok, na szczescie mam drugi zegarek, niesmiertelny fr935, dam znac co garmin zrobi z tym fantem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz