Wpis z mikrobloga

20 czerwca odbędą się wybory prezydenckie w Rzeczypospolitej Polskiej. W związku z tym w dniach 19 VI (od godziny 00.00) – 20 VI (do godziny 20.00) w Wykop.pl obowiązuje cisza wyborcza. Prosimy o niepublikowanie materiałów sondażowych, o nie zachęcanie do głosowania na konkretnych kandydatów i partie. Równocześnie przypominamy, że odpowiedzialność prawną za opublikowane treści ponosi autor wypowiedzi.

(zgodnie z prawem ten, kto w czasie ciszy wyborczej poda wyniki przedwyborczych sondaży, podlega karze grzywny od 500 tys. do 1 mln zł. Grzywna grozi także za prowadzenie agitacji w czasie ciszy wyborczej

do 5tys. zł)
  • 288
  • Odpowiedz
k u r w a

zróbcie coś z tym "wykopowicze napisali" bo przecież to co się dzieje w wykopalisku to jakaś paranoja. Admini, co raz bardziej dajecie dupy i robi się tu taki chlew, że aż żal to oglądać. Powodzenia z takim prowadzeniem tego serwisu.
  • Odpowiedz
Mam dość, żarta na kasę recepcja (bo nie nazwałbym tego administracją) nic nie poprawiła, tylko uciszyła "buntowników".

a wała wam!
  • Odpowiedz
hardware humor internet technologia rozrywka nauka programowanie software sztuka 2010 JKM Kaczyński Komorowski Korwin Mikke Polityka Tusk Wybory Wykop ogłoszenia bezpieczeństwo cisza cycki francja gazeta gry kaczynski komiks kłamstwo mundial matura piłka pod podatki policja prezydent skandal spam tvn unia wyborcza
  • Odpowiedz
najlepsze, że powód bana nieadekwatny. Dodanie jednego wykopu nie wypełnia przesłanek: spamowanie, trolowania ani floodowania, za które był ban. Wygląda na to, że nie ja złamałem regulamin a administracja. Wolno to tak banować z własnego widzimisie? Czy jeden wykop można nazwać łamaniem zasad współżycia społecznego albo działaniem wbrew dobrym obyczajom?
  • Odpowiedz