Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 61
293 011 + 148 = 293 159

Kiedy Pan @krabat pyta czy coś jedziemy, to musi być grubo, albo wcale. Zaproponowałem, że może do moich teściów, na kawkę  skoczymy, a potem go odstawię na pociąg. Ale, żeby za łatwo nie było, to nie z Warszawy trasa, bo większość mam opykanych, a z innego pociągu, kończącego bieg w Małkinii.
Trasa ta, którą na #strava zadedykowałem @SnikerS89, była nadzwyczaj monotonna - DW694 do Broku, DK50 do Ostrowi Mazowieckiej i dalej DK60 do Ciechanowa przez Różan (przerwa na burgerka wprost ze sklepu mięsnego, super patent <3) i Maków Mazowiecki, którego objeżdżanie za kwadratami olaliśmy, bo uciekaliśmy przed burzą, nadzwyczaj skutecznie. @krabat to jest mocny zawodnik, gonka była solidna, nieraz trzeba było się zagiąć, żeby utrzymać koło, albo dać dobrą zmianę. Wiatr słabo pomagał, w najlepszym przypadku był boczny, a leciałby se z takim w plecy... Na sam koniec #garmin pokazał średnią - równe 30 km/h, z czego decydenci Stravy oczywiście odjęli jedną dziesiątą, oszukisty jedne. Gdyby nie piaski w Ostrowi, to może by weszły jakieś rekordy.

#100km 15 w 2021, w tym trzecie z szanownym kolegą, na trzy wspólne wyjazdy.

#kwadraty
Total tiles: 3478 (+79)
Max cluster: 1282 (-)
Max square: 30x30 (-)

#rowerowyrownik #wykopscottclub #gravel #roadplus

Skrypt | Statystyki
AbaddonLincoln - 293 011 + 148 = 293 159

Kiedy Pan @krabat pyta czy coś jedziemy, ...

źródło: comment_1622917948lu1OjnVtW3bE5l98V9AFPN.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz