Wpis z mikrobloga

#blackpill
Wiecie co najbardziej mi nie pasuje w kobietach? Ich obłuda. Największym kłamstwem świata jest zdanie - mężczyźni bardziej lecą na wygląd. W szkole średniej, w latach 2007-2010, na własne oczy widziałem, jak mocno przeciętne koleżanki z klasy szły na przerwie popatrzeć na chłopaków z klas sportowych. Były nimi zachwycone. Nawet chciały zaprosić je na klasową Wigilię, mimo iż ci kolesie nie cieszyli się dobrą opinią. Zaloty zwykłych, przeciętnych chłopaków były odrzucane. Każda z nich chciała mieć przystojniaka. W tym samym czasie kolega z klasy bawił się w pua. Podchodził do wielu dziewczyn. Był przekonany, że bycie fajnym zapewni mu związek z dziewczyną. Odrzucały go i to nawet te średnie. Ciągle powtarzał, że odnosi wrażenie, iż mu czegoś brakuje. Że niby robi wszystko prawidłowo, ale dziewczyny nie postrzegają w nim kandydata na kolesia z którym się umówią. Z drugiej strony, w klasie miałem znajomego. Typowego idiotę. Był pusty, głupi i brakowało mu szarych komórek. Jednak dziwnym trafem radził sobie z dziewczynami jak nikt inny. Wręcz same pchały się na randki. Jaka była różnica między tymi chłopakami? Chodziło o wygląd. Ten pierwszy był normalny. Nie był brzydki, ale trochę jednak brakowało mu do księcia, a ten drugi, był słusznego wzrostu, wysportowany o twarzy Nathana z Uncharted. Dziewczynom nie przeszkadzało zabiegać o względy przystojnych chłopaków, nawet jeśli byli oni idiotami. Sądziłem, że na studiach sytuacja się zmieni. Ale tam też widziałem jak dziewczyny, nawet te przeciętne śliniły się do przystojnych chłopaków, a tych na swoim poziomie odrzucały. Na forach dziewczyny wyśmiewają teorie hipergamii, twierdząc ze każda dziewczyna ma inny gust. O tak na pewno. Na badoo użyłem 5 fake kont przystojnych facetów i 3 przeciętnych. Jakoś przypadkowo zawsze ta 5 była w typie tych samych dziewczyn, a 3 została przez nie zignorowana. Faceci z tej 5 wyglądali różnie, więc gdyby chodziło o indywidualne preferencje, to część z nich powinna zostać odrzucona. Tymczasem mimo widocznych różnic obiektywna atrakcyjność zapewniła każdemu atrakcyjnemu profilowi powodzenie. Potem spotkałem się z opinią, że kobiety około 30 i więcej, zmniejszają wymagania dotyczące wyglądu mężczyzn. Może trochę, ale nadal mają je całkiem spore. Na badoo, tinderze i innych portalach, często przeciętne kobiety 30+ kleją się do ciach, a nawet w profilu informują "facetom poniżej 180 dziękuję, za dużo mam szpilek w szafie", tak jakby chodzenie w szpilkach było życiową rozkoszą i mężczyzn dobierało się pod buty, a nie na odwrót.
  • 21