Wpis z mikrobloga

Eh, chętnie poszedłbym popływać nad basen albo jezioro ale nie dość że jestem sam jak pies to wstydzę się swojego ciała (BMI 23, ale jest lekki garb, głowa wysunięta do przodu i lordoza lędzwiowa od siedzenia przed kompem - tak mi powiedzieli kilka lat temu na komisji wojskowej, teraz pewnie jest gorzej). Ehh...

Nie pływałem od około 5 lat, a lubiłem tą rekreacje.

#depresja #przegryw
Pobierz grap32 - Eh, chętnie poszedłbym popływać nad basen albo jezioro ale nie dość że jeste...
źródło: comment_1622888132sUUlnEXIWGrWIQ6byKSCYd.jpg
  • 15
@Ignite: to normictwo jezdzi teraz 3 letnimi skodami firmowymi i chodzą na lunche zamiast na domowe obiadki ze schabowym, a wielu z nich prowadzi własną działalność gospodarczą. Żałujesz?
@grap32: głowa do góry byku,czas i tak leci a Ty możesz zdecydować jak go spędzisz ;) Nikt Ci nie obieca efektów po miesiącu ale po roku albo po dwóch możesz być w zupełnie innym położeniu niż dziś.
@grap32: Mireczku to bierz sie za cwiczenia- jesli nie chcesz kasy wydawac na silke, badz nie czujesz sie tam dobrze, to mozesz w domu cwiczyc. Nie kosztuje to wiele czasu, a bedziesz sie duzo lepiej czul ze swoim cialem. Garbienie sie tez mozesz skorygowac w kilka tygodni (zacznij od wysunietej glowy, bo to glownie wplywa na Twoja postawe)