Wpis z mikrobloga

Dobra Mirasy ze #slask i #opole albo nawet #katowice i okolice, trzeba znaleźć temu pieskowi dom tymczasowy.

7-letni Rudzik całe życie spędził na łańcuchu, a teraz jest zamknięty u nas w kojcu, bo nie mamy gdzie go dać. Jest spragniony kontaktu z człowiekiem, bardzo przyjazny, nie potrafi żyć w kojcu, jest tam przestraszony (,)

Czy ktoś mógłby go przygarnąć chociaż tymczasowo, dopóki nie znajdziemy domu stałego?

Na terenie śląska i opolszczyzny w miarę możliwości zawieziemy Rudzika.

#otoziaki #psy #pokazpsa
cytmirka - Dobra Mirasy ze #slask i #opole albo nawet #katowice i okolice, trzeba zna...

źródło: comment_1622886552s8bXRe7Zlig1Ur1nObRDf6.jpg

Pobierz
  • 30
@chlodna_kalkulacja: I tak i nie :D Działam w lokalnym otoz animals, ale poza otozem też przygarniam zwierzaki i w miarę moich możliwości im pomagam. Teraz poza otozem mam dwa koty na tymczasie - kocura który przychodził do nas od paru miesięcy i się okazało ze do biedaka ktoś kiedyś strzelił z wiatrówki (bo miał śruta na uszku) i kotkę, którą zabrałam z ulicy bo szła środkiem drogi i była w tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cytmirka: Rozumiem! Czyli aktywnie działasz, to bardzo dobrze o Tobie świadczy. ʕʔ ludzie nie mają sumienia. Jak można strzelać do kota? My też właśnie w zeszłym roku przygarnęliśmy kocurka, w zasadzie sam do nas przyszedł, był mniejszy jak otwarta dłoń. Kilka dni spędził pod samochodem. Zrobiliśmy mu budkę ze styropianu, to tam sobie spał tuż przy oknie tarasowym. Każdego ranka jak tylko usłyszał cokolwiek, to wyskakiwał, bo
@chlodna_kalkulacja: Widzisz jacy ludzie są, ja bym takim ludziom nigdy nie umiała okazać szacunku. Nie wrzucam wszystkich do jednego worka, ale raczej trzymam się tego, że człowieka można poznać po tym jaki stosunek ma do zwierząt.
Ciesze się, że Ty również masz w sobie taką empatię do zwierzaków i na tyle ile możesz pomagasz ()
@szpecek: No z łańcucha do kojca ma na pewno awans, ale nie czuje się dobrze w kojcu, ciągle piszczy, skacze, gryzie tą metalową siatkę, którą widać na zdjęciu, nawet zdarł sobie nosek... Po prostu boi się tam chyba być. Dwa inne kojcowe pieski jakoś znacznie lepiej to znoszą :(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cytmirka: Pasożyty to inna para kaloszy, chcą się nażreć na nasz koszt, więc nie ma litości. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale takie robaczki różne, ptaszki, myszy, właśnie też ćmy itp. ratuję, bo kitke tego sumienia nie mają i przynoszą w zębach. ( ͡° ͜ʖ ͡°) niedawno raz po raz mysz i kreta wynosiłem na jakieś pole daleko od domu. xD Pamiętam, że kiedyś