Wpis z mikrobloga

Dobra Mirasy ze #slask i #opole albo nawet #katowice i okolice, trzeba znaleźć temu pieskowi dom tymczasowy.

7-letni Rudzik całe życie spędził na łańcuchu, a teraz jest zamknięty u nas w kojcu, bo nie mamy gdzie go dać. Jest spragniony kontaktu z człowiekiem, bardzo przyjazny, nie potrafi żyć w kojcu, jest tam przestraszony (,)

Czy ktoś mógłby go przygarnąć chociaż tymczasowo, dopóki nie znajdziemy domu stałego?

Na terenie śląska i opolszczyzny w miarę możliwości zawieziemy Rudzika.

#otoziaki #psy #pokazpsa
cytmirka - Dobra Mirasy ze #slask i #opole albo nawet #katowice i okolice, trzeba zna...

źródło: comment_1622886552s8bXRe7Zlig1Ur1nObRDf6.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cytmirka: Zeszłego lata nam się zadomowiła szczurza rodzinka w kompostowniku. Nie wiedziałem czemu tam się zrobił taki porządek, a to one sobie norki zrobiły w tej czarnej masie i podjadały obierki, skórki. Nie wiem czy nie byli na jakimś haju od metanu. xD Wszystko wyszło po wysypaniu. Wyczytałem, że to były szczury wędrowne. Ale bydlaki, wszystko piszczało i się rozeszło. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Sąsiad kiedyś trutkę
  • Odpowiedz
@cytmirka: hejka. Co w przypadku gdy nikt się psem nie zainteresuje i nie będzie was stać na karmienie i opiekę? Czy wtedy robi się to co Icon wyżej zasugerował, czyli uśpienie psa? Interesuje mnie jeszcze temat tego uśpienia - czy taki pies nadaje się do uśpienia? Czy tu musiałby wykazywać się agresywnością lub mieć poważne kłopoty ze zdrowiem? Czy wtedy Vet za free usypia? Co dalej z ciałem psa się dzieje?
  • Odpowiedz
@smallboobslover: Hej, nie zdarzyła się taka sytuacja, bo zawsze ktoś parę groszy przekaże darowizny a ogólnie organizujemy bazarki z licytacjami żeby "zarobić" na utrzymanie zwierzaków. Uśpienie psa jest rozważane kiedy pies wykazuje się dużą agresywnością i nie jest zsocjalizowany. Wtedy przekazujemy takiego psa behawioryście, opłacamy miesięczny pobyt takiego pieska u niego i patrzymy jak sytuacja się rozwinie. Jeśli pomimo próby, starań, nauki i pracy z psem nie widac poprawy, to wtedy
  • Odpowiedz
@cytmirka: Napisz do „make life harder” na instagramie, na pewno chętnie udostępnia a maja duże zasięgi i z tego co obserwuje to po każdym takim poście pieski znajdowały dom :)
  • Odpowiedz