Wpis z mikrobloga

W co teraz idzie KSW? Jak chce sportowych walk, to sobie wlacze UFC, jak chce zadymienia to Pato MMA, FEN albo Nojman MMA. A KSW? No jest kilka sportowych walk, jak ten Francuzik w lekkiej, ale to jednak poziom UFC nie jest. Walki freakowe? No jest Pudzian vs Jurkowski, ale to walka, ktora elektryzowalaby w 2012 r., a nie teraz. Jestem naprawde ciekawy, ktora droge chce obrac Lewandowski z Kawulskim. W erze inflacji 5%, Panowie postanowili obnizyc cene za PPV. Krucho juz musi u nich byc, skoro w takich warunkach zdecydowali sie obnizac cene.

Niezrozumialym dla mnie jest tez to, czemu ten gosc z ich ksw big brothera jest tak wysolo w drabince? Budzi on jakies emocje? Wyroznia sie poziomem sportowym? Ogladalem jego jedna walke, bo nie widzialem tego ksw big brothera. Ktos z Was moglby ocenic czy ten gosc sie czyms wyroznial?
#ksw
  • 5
@niezdiagnozowany: wg mnie główny problem jest w tym dyrektorze sportowym wojslawie w KSW... Chłop układa tak pojedynki że można się złapać za głowę. To chyba on był pomysłodawcą walki Pudziana z tym wielkim czarnym zapaśnikiem. Brakuje mu pomysłów i odgrzewa kotlety np walka Pudziana z Jurasem. Jednocześnie tacy zawodnicy którzy mają talent i dają fajne dla widowiska walki (magomedov czy musaev) dostają propozycje raz na rok. To śmiech na sali. Ale
@niezdiagnozowany: Jaki pomysł ma KSW? Rewanże, trylogie i walki z dupska pompowane jako gigantyczne widowisko (patrz walka Pudziana z tym Senegalczykiem). Od jakiegoś czasu zamiast próbować jakoś ożywić kategorie jedyne co robią to superfighty, miliony rewanżów, które nikogo nie obchodzą itp.
Jest dokładnie jak napisałeś, sportowo są bez podjazdu do UFC a ich freaki każdy ma w dupie. Chce obejrzeć sportowe walki? Włączę UFC, chce obejrzeć dymy? Włączę FAME. Chce obejrzeć
@niezdiagnozowany:

Jak chce sportowych walk, to sobie wlacze UFC, jak chce zadymienia to Pato MMA, FEN albo Nojman MMA.


To według ciebie ma na świecie istnieć tylko jedna federacja (UFC) bo wszystkie inne są gorsze? W każdym sporcie masz ligi lepsze i gorsze. Piłka nożna to tylko liga mistrzów a nic innego nie ma prawa istnieć? Wiadomo że ksw nie ma i nigdy nie miało szans z ufc bo z Amerykańską