Wpis z mikrobloga

@oscarus: każda jedna z rzeczy, które w ostatnim czasie wypluwają z siebie pisowcy i ich marionetki by oprowadziła w normalnym kraju do dymisji. U nas będą dumnie dalej brnąć, zwalać winę na opozycję itp. I dalej wygrają wybory.
  • Odpowiedz
@t3m4 No gdyby to było faktycznie grożenie strzałem w głowę to ja p------ę xD Mogła się zastanowić co wrzuca, bo mnóstwo osób tak to odebrało. Mimo wszystko jakieś wewnętrzne polskie wojenki gdy chodzi o pomoc Białorusi są mega słabe.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trybun_Plebejski: Ja np. odebrałem to tak iż nie ma co porównywać naszej sytuacji z Białorusią co właśnie niektórzy robią. U nas mimo wszystko policja nie robi łapanek i nie torturuje ludzi przez kilka dni. Porównywanie naszych strajków do ich walki o wolność to plucie w twarz Białorusinom. Oni mają obecnie coś na wzór PRL gdzie za protest można było nawet zginąć. Tokarczuk mogłaby czasem pomyśleć co mówi.
  • Odpowiedz
@MLGkunek No zgadzam się, że porównanie obydwu sytuacji to skrajna przesada. Nie uważam żeby postawa Tokarczuk była jakąś prawdą objawioną, z resztą nie jestem nawet jej czytelnikiem. Po prostu zawsze triggerują mnie groźby czy ataki personalne, lub zwykle chamstwo.
  • Odpowiedz
@oscarus: Z każdym dniem coraz bardziej się ośmielają. Tacy faszyści, którzy jeszcze nie są pewni, czy mogą sobie pozwolić na robienie tego o czym mówią.
  • Odpowiedz