Wpis z mikrobloga

@triada: ja nie wiem po prostu, dla mnie kobieta jest czlowiekiem, a człowiek moze byc czlonkiem i moze te feminatywy wiekszej ilosci ludzi zle sie wypowiadaly? Moze po prostu kobiety staly sie pionkiniami w jakiejs grze? Narzędziniami w rekach ideologii? Klockiniami w wiekszej ukladance?
  • Odpowiedz
@triada: dlaczego porównujesz nazwy powszechnie stosowane do takich, które się pojawiły (albo wróciły, jak zwrócił uwagę ktoś wyżej)? Dlaczego czuję, że wpadłem do wora z jakimiś faszystami czy innymi szowinistami, bo uważam, że słowo które się pojawiło niedawno, brzmi okropnie? Uwielbiam takie generalizacje i sprowadzanie dyskusji do poziomu przedszkolnej pyskówki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niejestemjutuberem: Gdzie tu jest pyskówka? Odwróciłam jedynie to co sam napisałeś. Sam zrównałeś nazwy zawodów z rzeczami, to nie jest generalizacja? XD chyba sam się lekko zamotałeś w tym co piszesz
  • Odpowiedz
@jaroty: @oscarus: Widzę że ciężko wam zrozumieć gdy ktoś wam nie wytłumaczy wprost: to nie jest groźba tylko komentarz na temat tego jaka jest sytuacja na Białorusi która jak niektórzy twierdzą jest taka sama jak w Polsce.
  • Odpowiedz