Wpis z mikrobloga

bo ludzi niedługo poza czarnymi zacznie ubywać.


@Hereticsheresy: No właśnie tego się boję. Raz, że pula genetyczna będzie mniejsza, a to powoduje podatność na choroby, dwa, że wątpię, by mieszkańcy Afryki chcieli utrzymać europejskie dziedzictwo kulturowe.( ͡° ʖ̯ ͡°)
@abrachamlincoln: Dla mnie gierki to pół fun ale tylko te najlepsze a pól rzecz pozwalająca mi zapomnieć o problemach. Gdybym mógł założyć dzisiaj rodzinke i mieć fajną pracę, żonkę ,dzieciaki, psa, kasę na wyjazdy i inne pasje to chciałbym by komp siedział i się kurzył :P
Tymczasem obecnei jak już myśli przytłaczają a odpalę sobie Beat Sabera by nie myśleć jak życie jest #!$%@? xD Pomacham sobie to mi przejdzie i
@Hereticsheresy: Rząd zwłaszcza Francji już był na tyle głupi, że wpuścił do siebie masy ludzkie o średnim IQ na poziomie 80. Ci ludzie już stanowią sporą mniejszość i do tego mimo spadku dzietności także w ich grupie to nadal utrzymują ją na sporo wyższym poziomie niż rodowici Francuzi. Francja bez rozwiązań systemowo rasistowskich już jest przegrana(w perspektywie 50-100 lat). Nie odwrócą trędów które zapoczątkowali dawno w poprzednim stuleciu. Nie da się
@szudow: Tacy jak ty nie rozumieją, że to nie kwestia miejsca tylko środowiska i zasobów. Gdyby każdy człowiek na ziemi konsumował tylko co przeciętny Amerykanin, potrzeba by zasobów 3 planet takich jak ziemia.