Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki pomocy. Od jakiegoś czasu podejrzewam #rozowypasek że z kimś kręci na boku. Zacząłem przeglądać portale randkowe i na jednym z nich znalazłem chyba ją!. OFC nie jestem pewien na 100% żeby robić guwnoburze jak się okaże że to nie ona to będzie wtopa ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zdjęcie jedyne jakie ma pozwala zidentyfikować ją na powiedzmy 90%. Od 2-3 tygodni obserwuje ten podejrzany profil i w 80-90% przypadków status online pokrywa się z tym że ona trzyma telefon w łapie. Niestety w historii przeglądarki ni uja nie ma bo sprawdzałem. Żeby mieć 100% pewność musiałbym albo nakryć ją z portalem randkowym na tapecie co jest prawie niemożliwe bo jest czujna jak ważka, albo zdobyć passy do logowania, żeby przy konfrontacji zażądać od niej zalogowania się na wspomniany portal (musze mieć 101% pewności) i w razie nie zalogowania sam się zaloguje.

Z drugiej strony jakbym miał passy do jej konta to mógłbym podglądać co ona robi i jak tylko pisze to niech się dowartościowuje, ale jak ma jakiegoś #bolecnaboku to bym tego nie zdzierżył
#zdrada
pomożecie, jakieś pomysły sugestie jak dalej to rozegrać? przyznam że kilka razy nie mogłem przez to zasnąć przez kilka godzin

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60ba22bf9f68b4000a9c44e0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: niestety muszę potwierdzić to co napisał kolega Darthal. Trochę się interesuję psychologią, opieram to też na własnych doświadczeniach i wiem że kiedy laska aktywnie szuka bolca to już jest po ptakach. Faceci zdradzają głównie dlatego że brakuje im wrażeń albo chcą zobaczyć jak to jest z inną. Kobieta zaś jeśli zdradza to już nie ma czegoś zbierać. Nawet jeśli nie zamierza zdradzić, to czeka tylko aż będzie mogła przeskoczyć na
@Zales360: Jako kobieta totalnie się zgadzam. Widzę po moich znajomych i wiem z opowieści kolegów, że większość kobiet zerwie dopiero, gdy będą pewne tego drugiego. Mało która kobieta potrafi być sama, zazwyczaj jak widzę jakieś koleżanki po rozstaniach, to już po kilku tygodniach spotykają z kimś innym, jak się ich zapytasz, jak długo były singielkami, to zazwyczaj powiedzą, że kilka miesięcy i przeważnie w ciągu tych kilku miesięcy również aktywnie szukały