Wpis z mikrobloga

@smialson Ten gol i tak powinien być uznany, Pique i Casillas byli przecież w momencie podania bliżej linii końcowej od Naniego, w dodatku piłka była już chyba w całości w bramce, kiedy Nani dobił.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pivip: sędzia pewnie się zasugerował tym, że Nani zrobił ruch do piłki i to wystarczy. A to, że Pique nogami był bliżej lini, to już stare dobre/ujowe czasy bez VAR ()
  • Odpowiedz
@smialson Zresztą w ogóle Ronaldo miał jakiegoś pecha do tych wykończeń swoich widowiskowych akcji. Gdyby udało mu się zakończyć golem chociaż połowę strzałów z tego filmu, to zapewne byłby uważany za lepszego od Messiego częściej niż jest obecnie. Z drugiej strony, pewnie dla Messiego też dałoby się zmontować coś podobnego...
P.....p - @smialson Zresztą w ogóle Ronaldo miał jakiegoś pecha do tych wykończeń swo...
  • Odpowiedz
@Orowerbogatszy: W przypadku Messiego, wydaje mi się, że efektowność większości jego wyjątkowych goli polegała raczej na dryblingu niż samym strzale, by wspomnieć choćby o tym słynnym golu z Getafe. Z ciekawości poszukałem, czy ktoś zrobił film o Messim analogiczny do tego z poprzedniego komentarza i znalazłem coś takiego, ale chyba nie ma tu tylu naprawdę godnych pożałowania straconych szans, jest trochę więcej zwykłych rzutów wolnych, więc w sumie się z Tobą
  • Odpowiedz