Wpis z mikrobloga

@Wielki_Atraktor: ja tam słucham głównie TOK FM jak jadę autem. Tak, wiem, trochę lewicujące radio, ale rozmowy z ciekawymi ludźmi na ciekawe tematy to jest to czego oczekuję od radia.
Muzyka radiowa już mi się przejadła, bo ileż można słuchać tego samego. Czasem tylko Antyradio jeszcze włączam gdy na TOK FM jest akurat temat, który mnie nie interesuje.
@vejnn masz rację to jest #!$%@?, ale to portal że śmiesznymi obrazkami, wszystko jest takie wpół satyryczne i wiadomo, że tragedii nie ma, że usłysze o kolejnej przegranej Rakowa Częstochowa. Ale jednak wojna u Żymian ma jakiś potencjał na wpłynięcie na układ sił na świecie, może wybuchnie z tego większy konflikt. Szansa jest mała, że mnie to jakoś dotknie, ale jednak wciąż jest to w #!$%@?ę większa możliwość niż przy żużlowych sukcesach
rel w #!$%@?. Wiadomości sportowe są podawane na równi z #!$%@? wojnami na świecie, nowymi podatkami, wydarzeniami w Polsce i na świecie xDD Górnik Zabrze przegrał już 3 spotkanie i zmieniają trenera, wow, a Wisła Kraków pokonała na wyjeździe Śląsk xD jaki to ma wpływ na moje życie, #!$%@?? XD


@BorowikSzlachetny: pewnie wygladasz jak borowik szlachetny, pieknie sie wyhodowałes