Wpis z mikrobloga

Mireczki #keto #ketoza

Czy pora już się szykować na tamten świat?

W ciągu roku spadło mi 20kg. Początkowo (pierwsze 6 miesięcy) przestałem po prostu jeść słodycze, pić alko, pić słodzone napoje. Później przeczytałem o keto i zacząłem ograniczać wszelkie węgle.
Na przełomie roku trochę pofolgowałem i jadłem wszystko, piłem, bez liczenia. Waga skoczyła o 5kg w górę.
Teraz znowu wziąłem się za siebie i waga spadła o 7kg. Staram się być na ketozie (od jakiś 3 tygodni).

Kazali mi w rodzinie zrobić badania ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

BTW czuję się super. Dużo lepiej niż na węglach.
hocuspocus - Mireczki #keto #ketoza

Czy pora już się szykować na tamten świat?

...

źródło: comment_1622725130uBhQUfPKpCx7UJNZBqPhZe.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hocuspocus: ile schudłes na samym cukrze?
Ja staram się ale zawsze jakiegoś cuksa w domu w-------ę (moja rodzina uwielbia słodkie, w domu zawsze sa jakies lody, czekolady, różowa piecze ciasta a codzienna wizyta w piekarni to powrót z jakimś świeżym ciastkiem)
Jak ja mam k---a się odchudzac w takim domu :(((
  • Odpowiedz
@luk04330: najlepsze jest to, że osoby otyłe wpierniczające kilogramy chleba, słodzące kilogramami cukru, itp wmawiają mi, że umrę przez tą moją dietę (rak jelit, zawał, udar, itp) ;-) A ja się czuje 10000x lepiej niż te 20kg wcześniej. W końcu chce się cokolwiek robić i nie jest się ciągle zmęczonym i głodnym.
  • Odpowiedz
@hocuspocus oni chcą tylko uciszyć wewnętrzny głos mówiący im, że robią źle. Maja wyrzuty sumienia i zamiast coś ze sobą zrobić to trują nad głową innym, bo czują się gorsi. Im mocniej oni ujadają tym lepiej, bo znaczy to, że droga którą obrałeś jest słuszna. J---ć malkontentów.
  • Odpowiedz