Wpis z mikrobloga

@sebsossj: O co chodzi z tym typem ostatnio? Mam go na czarno i nie widzę jego wysrywów, a teraz dość często wrzucane są jego wpisy, jakby to było coś nowego, że pisze głupoty i jest hipokrytą.
  • Odpowiedz
przecież sroluk to największy dzban i hipokryta, zdobywa uznania jedynie wśród równych sobie


@Mr_kolek: tak, hipokryta, on sam chodził i bazgrał po tych plakatach xD
  • Odpowiedz
@ziemba1: Praktycznie każda parada równości napotyka na kontrmanifestacje.
A Wy musicie posikować się filmikami z Francji, żeby budować sztuczny symetryzm.
Karoluk jak zwykle rigcz, a prawaki jak zwykle manipulacje.
  • Odpowiedz
  • 12
@Tymajster no patrz to tak samo jak Marsze Niepodległości, widzisz nie tylko LPG ma pod górkę. I taki protip ode mnie: niechcecie kontry to nie prowokujcie ludzi wyszydzajac ich religie
  • Odpowiedz
@sebsossj: ale tak pytanie zupelnie od czapy, co ma ten podkreslony cytat wspolnego z pomazanymi plakatami?

O ile sie orientuje to byla ta kampania prolife, to ze komus nie po drodze z takimi postulatami i ze znalazl zwiazek przyczynowo skutkowy miedzy zakazem a katolicka wiara, czym dal wyraz powyzej, nie czyni go z automatu lewakiem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Serio? XD nie znalazłeś lepszego „dowodu” na poparcie swojej tezy niż dwa bohomazy z jakiejś zarzyganej i obszczanej meliny? XD Faktycznie, to by było na tyle xD
  • Odpowiedz
@Tymajster tobie się coś pomieszało, udowadniasz to tym że nie masz bladego pojęcia o czym mówi taki Jedraszewski albo o tym że KK atakuje homosi. Skoro nie jesteś w stanie sam zrozumieć takich podstaw to nie mam zamiaru cię przekonywać do prawdy, żyj tam sobie w oblężonej twierdzy i kip dalej z nienawiści. Tyle ci i z waszej pustej ideologii zostało
  • Odpowiedz