Wpis z mikrobloga

@black_pearl ja działam na lewarze 3x na xtb więc trochę się cykam żeby rąk nie urwało, ale wczoraj ładne 70% wleciało, sprzedałem po 17 i odkupiłem po 15.50 xD Z tym ze teraz juz mniejszym kapitałem i jakby była jakaś korekta to będę dokupował. Wygląda na to, że dzisiaj też będzie pompa
  • Odpowiedz
  • 0
@CebulaNaDnieOceanu
Masz jakiś target na realizacje zyskow?
Mysle ze dzis moze byc troche zwala na otwarciu przez $RIDE ale w tym lub przyszlym tygodniu widzialbym 20$ a pozniej to ciezko powiedziec ile urośnie i kiedy spadnie.
Kręciłbym kolka ale na revolucie mi zaraz zablokuja za daytraiding ()
  • Odpowiedz
@black_pearl śledziłem trochę waltstreetbets na reddicie i jest tam problem, bo blokują i usuwają wpisy o wkhs, bo chcą skupić wszystkich przy GME, AMC, BB i CLOV. Jeśli nadal tak będzie, to jakieś 25$ myślę że będzie maksymalnie. Ale jeśli w pewnym momencie zaczną pompować również wkhs to spokojnie do 8b$ market cap może dolecieć. Teraz spodziewałbym się korekty, ale jestem zaskoczony, ze nie było znaczącej obsuwy. Spodziewałem się że zleci na
  • Odpowiedz
@CebulaNaDnieOceanu w sensie ze jeśli będzie dużo shortow i waltstreetbets przestanie lekceważyć wkhs, to będzie pięknie rosło, a w przeciwnym razie będzie zwała i delikatne wahania kursu. Trzeba obserwować jak się zachowuje wolumen na tych spółkach zeby wiedzieć czy zyskują na sile czy tez nie.
  • Odpowiedz
  • 1
@CebulaNaDnieOceanu tez mysle ze w okolicy 20$ bedzie realizacja zyskow i chwila wahania.
Wallstreetbets jest z miesiaca na miesiac coraz gorsze bo stworzyli sobie prywatna grupe do pompowania wybranych stockow.
Jestem na tym subie juz dlugo ale ostatnie przestalem brac go na powaznie. Ale jesli los zdecyduje ze nagle beda hypowac wkhs to moze poleciec wysoko.
  • Odpowiedz
@black_pearl Polecam kanał Meet Kevin na yt. Bardzo dużo się od gościa dowiedziałem i nauczyłem i porusza też temat short squeez. Dodaje dużo filmów i codziennie robi live na otwarcie i zamknięcie sesji. Jeśli ktoś ma czas, to warto go śledzić, żeby się dowiedzieć dlaczego akurat teraz coś rośnie albo spada i dzięki temu na przyszłość jest się dużo mądrzejszym.
  • Odpowiedz
  • 0
Wczoraj czerwien, myslalem ze 16 bedzie sie trzymalo ale dotknelo 15.
Dzis? Jeden rabin powie 13$ a drugi rabin 20$
Ja trzymam dalej i ciagle mysle ze 20$ wpadnie, moze nie w ten piatek ale nastepny :)
  • Odpowiedz