Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@staryhaliny człowiek codziennie ryzykuje swoje życie , aby pomóc innym. Tak, jest to praca świadomie wybrana, ale nie każdego stać na takie ryzyko.

Chyba ma prawo być z tego powodu dumnym?

@MirkujeOd2009Roku: już się nie zesraj. Przecież ja nigdzie nie oceniałem. OP pytał co taka naklejka ma na celu, więc odpowiedziałem przykładem. O co ci chodzi?
@rajman: te naklejki z dziećmi to są po to też żebys miał info że przed Tobą jedzie gość, który jest niewyspany w #!$%@?, #!$%@? bo znowu musi gdzieś wozić kaszojada, w aucie gra na maxa jakiś gumi miś albo inna kaczka dziwaczka a pasażerowie w fotelikach i tak dra ryja - konkluzja może #!$%@? coś nieprzewidzianego że zmęczenia lub odwróci się do dzieci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@c43amg na każdym spoczywa obowiązek udzielania pierwszej pomocy i co mi z tej naklejki? ¯\(ツ)/¯. Nigdy np. nie widziałem na aucie naklejki "lekarz"....

@soms: Jest też szansa, że gość z taką naklejką ma w aucie coś więcej niż apteczkę i na pewno lepiej się przyda w czasie zagrożenia życia niż "każdy" inny.

Lekarze mają wiele specjalizacji i wcale nie musi to oznaczać umiejętności ratownika.