Wpis z mikrobloga

@blisko_kebab: nie. dziekuje. złotowki im nie zaplace. pojde do wiezienia za to. ja jestem wolny czlowiek... nie mam rodziny itd... bedzie akcja o zaopiekowanie sie psem... jak chcesz to Tobie napisze.
  • Odpowiedz
@Janusz_Rekina: ja byłem jak najbardziej za noszeniem maseczek w szczycie pandemii, ale 500 zł mandatu za brak to jakaś kpina. Musisz być bardzo bogaty jak 500zl nie uzasadnionego mandatu przyjmiesz dla świętego spokoju
  • Odpowiedz
@blisko_kebab: @MojWlasciciel: @Rafalski45: Z ciekawości pytam: wiecie, że noszenie maseczki jest już PRAWNIE wymagane od grudnia poprzedniego roku, a wy od marca poprzedniego roku powtarzacie, że to jest niezgodne z konstytucją? Sytuacja się od marca trochę zmieniła. Na początku faktycznie nie było to prawne i nie powinno być na to przyzwolenia, ale teraz już prawo stoi po drugiej stronie. Nie interesuję mnie czy maski chronią czy
  • Odpowiedz
@zaxang: dalej to jest bez znaczenia jesli tylko wiesz za co chwycic, chcialem teraz na szybko poszukac linii obrony którą przygotowywałem na odwołanie od ewentualnego nakazowego ale nie mogę na szybko tego znaleść - znajomosc kruczków prawnych wsród prokuratorów czy adwokatów i tak zwana zartobliwie kreatywna księgowość prawa ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie jest powszechna, wielu dobrych adwokatów w paru sprawach cywilnych dawalo mi marne rady
  • Odpowiedz
@zaxang: ja i tak nosiłem tą maskę nie zastanawiając się nad tym czy jest to bezprawne czy nie. Nie było to dla mnie jakimś wielkim wyrzeczeniem, choć przepis był głupi. Jak mówię, święty spokój i stracony czas na awantury po sądach jest dla mnie ważniejszy w tak błahej sprawie
  • Odpowiedz
@Peleryna: bez większej spiny moge Cię z tego wybronić pro bono, tj. zgarnę sobie koszty zastępstwa od skarbu państwa :) wal priv jak coś.


@Karoleer: aż tak słabo w biznesie że dla 120 zł cały dzień chce ci się poświęcić na losowego cymbała z Internetu?
  • Odpowiedz
@zaxang

a wy od marca poprzedniego roku powtarzacie, że to jest niezgodne z konstytucją?

Gdzie konkretnie napisałem coś takiego? Jak nie znajdziesz to przeproś i zamknij ryj.
  • Odpowiedz
@blisko_kebab: nie. dziekuje. złotowki im nie zaplace. pojde do wiezienia za to. ja jestem wolny czlowiek... nie mam rodziny itd... bedzie akcja o zaopiekowanie sie psem... jak chcesz to Tobie napisze.


@Peleryna: Polska wieś w pigułce. Z powodu głupiego wykroczenia skończyć z ograniczeniem wolności xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Peleryna: tyle warte są te porady prawne anonów z wypoku

@baltic-vodka: to jest wyrok nakazowy. Bez udziału stron. Na podstawie informacji od policji. Wystarczy napisać do sądu "Nie zgadzam się" i rozpocznie się normalny proces w tej sprawie. Wtedy będzie można zastosować te porady, o których piszesz.

@Peleryna:
  • Odpowiedz