Wpis z mikrobloga

Jak zauważyliście konsekwentnie blokujemy zdjęcia z wypadku w Smoleńsku. Teraz podjęliśmy decyzję o ukryciu również znaleziska z informacją o tych zdjęciach. Abstrahując od tego, że zdjęcia łamią regulamin serwisu, uważamy, że ofiarom i ich rodzinom należy się choć odrobina szacunku i spokoju. Jesteśmy świadomi, że zdjęcia te można bez problemu odnaleźć w Internecie - dlatego niech każdy zainteresowany zrobi to we własnym zakresie, bez publikowania ich na wykop.pl.
  • 157
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kosmas: I'll second that.

Zbyt często najpierw jest działanie, ludzie się obruszają, afery rozkręcają, a gdy pojawia się wyjaśnienie, złe emocje aż trzaskają.

A wystarczyłoby pole w widocznym miejscu na ważne komunikaty widoczne z każdego miejsca, czy to mikro, czy hitów, czy wykopaliska, niezależne od tego czy ktoś obserwuje @Wykop: czy nie.

Ot co.
  • Odpowiedz
@JesterRaiin: Z tym pomysłem kosmetycznym trudno się nie zgodzić Jesterze. Podejrzewam, że to jakaś godzinka roboty dla informatyków (?) - dodaję znak zapytania bo się nie znam, może ktoś bardziej kompetentny w temacie się wypowie :)
  • Odpowiedz
@maciejkiner: Śmierć: dwóch prezydentów, dwóch kandydatów na prezydenta, sztabu generalnego i masy innych, ważnych!, osób to "tania sensacja"?

Kpisz!

Żegnam Wykop.

Jeżeli nie rozumiesz to trudno, zrozumienie przychodzi z czasem.
  • Odpowiedz
@maciejkiner: Nie chcecie robić taniego tabloidu?! O czym Ty mówisz? A co do jasnej cholery robicie od paru godzin?! Pieprzona szopka jakiej nie powstydziłby się Fakt, i tyle.
  • Odpowiedz
@Deep: wrzucane są za świadome wrzucanie zdjęć, których nie chcemy hostować czy do których nie chcemy linkować na wykopie. Jestem przekonany, że każdy zrobił to bo bana fajnie mieć - i choćby dlatego powinny to być permy.
  • Odpowiedz
@maciejkiner: Mógłbyś. Ale zwróciłem się do Ciebie ja osobiście, a takiego komentarza nie znajdziesz w historii mojej aktywności. To po pierwsze. Po drugie- agresja rodzi agresję. Wy odpowiadacie chamsko, użytkownicy również. Spirala się tworzy.

Dajcie dobry przykład :)
  • Odpowiedz