Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem, czy zwróciłaś uwagę na "delikatną" groteskę tego tekstu


@NoMercyIncluded: ale jakiego tekstu? Odpowiedziałam tylko na komentarze, przecież to popularne stanowisko na wykop, więc nie wiem czemu miałabym wyczuć groteskę xD
@e-stark raczej nie żartował
  • Odpowiedz
Ruchmistrz 6000 Pro nie brzmi trochę groteskowo


@NoMercyIncluded: brzmi jak spoko nazwa masturbatora xD kupowałabym. Wiadomo, że przykład był wymyślony i przejaskrawiony, ale chyba konkluzja wypowiedzi była prawdziwa?

"Powiedzcie mi, jak to jest, że jak kobieta kupuje sobie wibrator, to jest to po prostu niewinna sprośna zabawka, a jeśli facet kupuje (...) to zaraz nazywany jest zboczeńcem!"

Czy uważasz, że takiego problemu, który zaobserwował kolega wyżej
  • Odpowiedz
@kt13: Tak szczerze to nie wiem czy to w ogóle jest problem - w teorii to "walenie konia" jest mocniej zakorzenione w podwórkowej kulturze jako takie, ale jednocześnie akcesoria kobiece są popularniejszym tematem.
Według mnie tematu natomiast w ogóle nie ma, bo to czyjaś sprawa i nigdy bym nie pomyślał, żeby coś takiego krytykować, do momentu, gdy ktoś nie zgłosi się na SOR z czymś absurdalnym wepchniętym w kiszkę stolcową
  • Odpowiedz
niby zabawne spostrzeżenie, ale wyścig o cipę jest tym co napędza samców do generowania zasobów i rozwijania cywilizacji. Może i mamy broń atomową i smartfony, ale mentalnie ledwo zeszliśmy z drzewa. Mało o kto nazwie to wprost, ale wszyscy to instynktownie czują i będą walczyć o utrzymanie „ładu”


@Werdna: co nie oznacza że to nie podwójne standardy
  • Odpowiedz
@Werdna:
W obecnych czasach coraz więcej mężczyzn się z tego "wyścigu o cipę" wycofuje, bo zauważają, że dzięki Tinderom i innym portalom randkowym są w nim praktycznie bez szans. Mówi się o nich "incele", albo na wykopie - przegrywy. Według tej logiki, kiedy odpowiednia masa krytyczna takich osobników zostania osiągnięta, to dojdzie do upadku cywilizacji, bo mężczyźni przestaną się starać i będą robić tylko minimum tego, co niezbędne, żeby zapewnić
  • Odpowiedz
@Devilus: > Czy uważasz taką przyszłość za prawdopodobną? Bo ja chyba powoli zaczynam... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślę że nie jest to zbyt prawdopodobne, bo wbrew pozorom tworzonym przez społeczności internetowe temat ten dotyczy zbyt małego grona osób. A duża część z tych których to dotyczy znajduje motywację gdzie indziej. #!$%@?ąc już nawet od wyścigu o... znaczy od relacji damsko-męskich ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz