Wpis z mikrobloga

bo wie, ze wzrost jest genetyczny i nie chce robic krzywdy synowi, dajac mu swoje karlowate geny. Jedyna szansa na wysokie potomstwo dla karlicy to baaaardzo wysoki partner


@SweetieX: dziedziczenie wzrostu jest bardziej skomplikowane (wielogenowe) i wysoki partner wcale nie daje gwarancji na wysokie dziecko, ba, bywa że niskim rodzicom rodzi się wysokie dziecko, a wysokim rodzicom dziecko niższe. Ponadto wzrost odbywa się latami i o wielu rzeczach decydują warunki zewnętrzne.
  • Odpowiedz
Już się zaczęło w komentarzach odwracanie kota ogonem, że będąc niskim i brzydkim można mieć dziewczynę, więc nikt brzydki i niski nie może narzekać, bo problem jest tylko w jego głowie!

Nikt nie mówił, że takie osoby nie mogę znaleźć drugiej połówki, tylko że jest to O WIELE TRUDNIEJSZE.
  • Odpowiedz
No OK. Tylko później stajesz się dorosły.

I możesz całe swoje dorosłe życie płakać jakiego to złego dzieciństwa nie miałeś i jak to przez to nic Ci teraz nie wyjdzie. Jest to jakieś rozwiązanie. Pokazujące jak słabą jednostką się jest, ale jednak wygodne, gdyż nic nie trzeba robić.


@pokustnik a kto całe życie płacze, że tak jest cały czas? Chodzi o straconą młodość, która już nigdy nie wróci i nigdy nie dostaniesz
  • Odpowiedz
@srogie_ciasteczko: Tylko, że ja nie miałem prosto xd Skrajna bieda w dzieciństwie, to prosty start? Bicie się w podstawówce, aby nie być ofiarą, to prosty start?
Wszystko co mam teraz, to sam o to zawalczyłem. Rodziców nawet nie było stać by mi na studiach choć trochę pomóc, więc studiowałem dziennie i zarazem pracowałem.
Naprawdę można dużo osiągnąć. A można też płakać nad straconą młodością.

Nie twierdzę, że nie osiągnąłbym więcej z
  • Odpowiedz
To jesteś fatalnym przykładem, gdyż będąc karzełkiem ,,akurat” w oczy rzucali Ci się ci sporo wyżsi


@pokustnik: no bo tak to działa, nie?
Jak chcecie znaleźć laskę jako niżsi faceci może do niej zagadajcie, zamiast czekać aż ona was wypatrzy czyli nieskończoność xD
Myślisz, że brzydkie kobiety z przystojnymi mężczyznami to jak ich zdobyły? Czekały, aż do nich sami przyjdą? xD
  • Odpowiedz
@pokustnik pieniądze to drobne pierdoła bez znaczenia. Też się nam nie przelewało, wstyd mi było chodzić do szkoły, bo np. miałem 2 ubrania na zmianę, a w dzieciństwie chodziłem w ubraniach siostry, w tym w różowych butach w kwiatki. W zimie często było 14 stopni rano, bo nie było czym palić. I wiesz co? Nic, te pierdoły nawet nie mają żadnego znaczenia przy prawdziwych problemach. Tu chodzi o prawdziwe krzywdy psychiczne, które
  • Odpowiedz
@kt13: Ale Ty mnie nie pouczaj, rurzowa w sprawach podrywania dziewczyn, bo jedyne co wiesz w tej kwestii to jak poderwać Ciebie, lub ewentualnie Twoje koleżanki xD Przez ostatnie lata radziłem sobie z tym naprawdę nieźle, a fakt jest też taki, że większość z Was nie jest w ogóle warta, aby podejmować jakiekolwiek starania.

Btw, to poderwanie faceta jest strasznie proste. My jesteśmy łatwi xD

pieniądze to drobne pierdoła bez znaczenia.
  • Odpowiedz
Również tak uważam. Ale powiedz to na tagu #antykapitalizm, to Cię zjedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pokustnik to że bieda nie jest najgorsza nie znaczy, że czysty kapitalizm nie jest zły. Poczytaj o Stanach Zjednoczonych w XX. wieku i ile ludzi tam zwyczajnie umierało przez kapitalizm, np. paląc się żywcem w pożarach, bo właściciele oszczędzali, albo celowo blokowali przejścia dla zysku. I prawie nigdy nie ponieśli za
  • Odpowiedz
@srogie_ciasteczko: Dobra, już relatywnie krótko, bo szkoda więcej czasu na tę rozmowę.

Po pierwsze gunwo wiesz o moim dzieciństwie, a ja nie mam zamiaru się żalić. Wyrosłem z żalenia się. Niemniej wyjątkowo słabe są stwierdzenia w stylu ,,słabo cię prześladowano”. Btw w języku polskim używamy dużej litery kierując wypowiedź do rozmówcy zwrotami ,,Ty, Cię” i tak dalej.

Po drugie porównywanie traumy z wojny do traumy z prześladowania to jedno wielkie XD.
  • Odpowiedz
@BrockLanders: Coś w tym jest. Ja 176(34l), obecna dziewczyna 169(33l) poprzednia 171. Chyba miałem farta, że wszystko działo się 10-15lat temu, przed zepsutym internetem. Chociaż swoją poznałem na gg. To chyba chodzi o jakąś biologię. Karakan chce dorwać dużego żeby potomstwo było wysokie. @pokustnik: @pywc:
  • Odpowiedz