Wpis z mikrobloga

Marcin łatwo sobie poradził z Karą co nie jest dziwne z racji tego skąd jest Kara. Niestety ale z tamtych rejonów są takie kobiety i to nie tylko stereotyp ale też autopsja
#hotelparadise
  • 48
  • Odpowiedz
@mykawz300: To nie żart każda stamtąd którą poznałem albo widziałem w mediach 95% panny lekki obyczajów. A Polek o wiele mniej. Czemu plujesz w swoje gniazdo bezwstydniku?
  • Odpowiedz
@Pufin876: Ale w swoim kodzie genetycznym mają jak rwać chłopców. Polki nie mają takiej bezczelności, bezpruderyjności, uwodzicielstwa a tam prawie każda a u nas mało która.
  • Odpowiedz
@Olostro: hahahah ale bzdury, to chyba mało kobiet znasz, badania przeprowadzone w gimnazjach dwa lata temu wskazały, że ponad 60 % gimnazjalistek nie jest już dziewicami, więc o czym ty do mnie piszesz człowieku ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie mówiąc już o dorosłych kobietach.
  • Odpowiedz
@mykawz300: o Ty jełopie Ty wierzysz nastolatce? Żeby nie było wstydu to koleżaneczki sobie powpisywały jedna przed drugą żeby nie być gorsze, że nie są dziewicami. Nie wiesz jak to w szkole jest? Badałeś im błony dziewicze na dowód? Naukowiec się odezwałXDXDXDXDXD
  • Odpowiedz
@Olostro: no tak, lepsza Polka co do Dubaju jeździ niż Białorusinka czy Ukrainka. Tak BTW, bo chyba ci na lekcjach biologii umknęło - genetycznie niczym się nie różnimy od wschodnich sąsiadów, bardzo często pochodzimy z kresów, a oni są przesiedleńcami z Polski. Ale czego się można było spodziewać widząc twoje wpisy.
  • Odpowiedz
@Nazanzibar: No i się udławiłaś swoją nieścisłością, moich wpisów w nocy jest jak na lekarstwo. Gołym okiem widać większą skłonność genetyczną u Ruskich do nałogów najbardziej do alkoholizmu i prostytucji
  • Odpowiedz
@mykawz300 Dorabiałam sobie na studiach ankietami i dobrze wiem jak to wygląda w praktyce.Ludzie odpowiadają na #!$%@?,bez żadnej logiki.Najgorsze to właśnie dzieciaki, piszą byle co.Czasami nawet trudno im się dziwić ,pytania często bywały irytujące lub głupie.Po drugie jak ktòraś straciła dziewictwo w wieku 16 lat to już jest niby łatwa ?
  • Odpowiedz
@blackabigail: to chyba na kiepskich studiach sobie dorabiałaś, albo ty robiłaś to na #!$%@?, widać, że nie masz podejścia do młodzieży skoro pisza głupoty. Jeśli nie masz pojęcia o rozwoju seksualnym to się nie wypowiadaj bo ja cie edukować nie zamierzam, może na studia idź i się dokształć, bo nie wiele mądrego masz do powiedzenia
  • Odpowiedz