Wpis z mikrobloga

Czy #moderacjacontent nie widzi co sie odwala na tagu #narkotykizawszespoko ??
Cytat:
-jaki high jest po oxy?
-Czym jest GGZ? Dziewczyna z którą kręcę była 2 razy na odwyku tam w holandii
-Mam takie swoje małe narkotykowe marzenie(ʘʘ)
-Siema, czy 2cb można wogóle przedawkować? Dawka 55mg będzie bezpieczna? #narkotykizawszespoko #2cb
"to chyba agonista receptorów serotoninowych więc taka dawka wydaje mi się bezpieczna, przedawkować jasne że sie da ale pewnie trudniej niż mdma "
-Flowermate cap czy dynavap 2020 ? #narkotykizawszespoko #waporyzacja #c-d #kiciochpyta
-Da się jakoś uniknąć rozszerzonych źrenic po emce?(wiadomo nie na peaku ale pod koniec trwania) Bo mam taki problem ze u mnie i po 10h coś widać mimo standardowej dawki

Usuńcie mój post bo bordo napisał a ja go zgłosiłem za groźby....
Panowie moderatorzy róbcie porządki na tagu... Straciłem bliskie dziecko i nie odpuszczę
#afera
Ten tag-rak zniknie
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Piskariota jasne, z jednej strony jest gloryfikacja narkotyków i jest to duży problem. Ale nie oszukujemy się, tym contentem rzyga cały świat (muzyka, seriale jak Euphoria).
Jeśli chodzi o małoletnich ćpunów, którzy chwalą się na lewo i prawo i przez stawianie się w niebezpiecznych sytuacjach i robienie z siebie idiotów, zyskując atencję, której z jakiegoś powodu nie mają w życiu, jestem na nie. Jest to bezsprzecznie szkodliwe.
Jestem na nie żartobliwym "radom" dla osób, które widzą n-------i jako jedyny sposób na przetrwanie kolejnego dnia.
Ale jestem za przestrzenią do pytań o bezpieczne dawki i rady z możliwie najwyższą redukcją szkód. Ludzie i tak n-------i wezmą, ale niech chociaż minimalizują ryzyko i narażenie zdrowia i życia.
Jestem także za przestrzenią, gdzie jako ćpun się nie jest wykluczonym ze społeczeństwa, ale można znaleźć z kimś wspólny język, z kimś, kto rozumie przyczyny ćpania i to, jak ciężko jest to zostawić.
Straciłam przyjaciółkę i kilku bliskich znajomych. Żadne z nich nie cpalo "bo na wypoku napisali". Jedna osoba zmarła, bo ktoś inny nie wiedział, jak zareagować. Sama również zebrałam tu trochę informacji na początku, dzięki którym mogę teraz Ci powiedzieć, żebyś
  • Odpowiedz
@Mozdziezowa: Zgadza się z tą częścią o redukcji szkód z drugiej strony zwiększa się też sprzedaż alkoholu i papierosów które też są groźnymi narkotykami, co do redukcji szkód jeszcze powinien być tak jak w USA nalokson w razie wypadku
Co do rozmów to cóż jak pisałem jak nie tu są inne strony jak Hyper czy Różowe i tam pójdą ludzie
  • Odpowiedz
@billuscher i uważasz, że a-----l i p-------y to wina wykopu?
Przedawkowanie opioidów to niestety nie jest jedyny problem. Ale z naloksonem się zgadzam w 100%
No jest. Ale wysyłanie kogoś do miejsca w pełni poświęconemu ćpaniu może nie być do końca dobre
  • Odpowiedz
@billuscher w tym względzie również się zgadzam. Różnica polega na tym, że n-------i szybciej wyniszczają. Jednak np wypadki po alkoholu to też częsta śmierć, a jakoś mniej się zwraca na to uwagę.

@dan-kamynski dzieciakom/ dorosłym z depresją chcesz wciskać długotrwałą pracę nad świadomością, jak nie mają siły na prysznic czy przeczytanie strony tekstu?

@kartofel322 dlatego w swojej odpowiedzi wspomniałam o zwiększeniu moderacji na tym tagu, sporo tu też toksycznych
  • Odpowiedz
@Dante555 nawet przy euforii i pobudzeniu indukowanym naturalnie, pobudzony układ współczulny sprawia, że źrenice się rozszerzają.
W przypadku MDMA problem jest taki, że ten stan jest podtrzymywany sztucznie, w związku z czym źrenice nie reagują już naturalnie np poprzez jasne światło. I na zapas, to samo dotyczy wąskich źrenic po opioidach
  • Odpowiedz
@Mozdziezowa dobrze jak nikt nikomu nie będzie mówił co ma robić

Tylko da innym myśleć i wyciągać wnioski.
Nie możesz mówić innym co jest dobre a co nie.

Pozwól każdemu indywidualnie podejmować
  • Odpowiedz
@billuscher obie substancje są bezsprzecznie ogromnie szkodliwe, jednak nie przedawkujesz papierosów na śmierć, a przedawkowanie samego alkoholu zdarza się naprawdę rzadko. Aczkolwiek popularność obu substancji jest dużo większa niż narkotyków, nie mówiąc już o tym, że są społecznie akceptowane
  • Odpowiedz
@Piskariota: masz najwidoczniej autyzm jak przeszkadza ci tag na którym ludzie wymieniają się doświadczeniami w tym co ich interesuje. Substancje są nieodłączną częścią życia, najpierw wyeliminuj sklepy monopolowe
  • Odpowiedz
@billuscher: żadna pierwsza fajka nie szkodzi, nawet nie pierwsze 10. Jeden/dwa p-------y dziennie wychodzą paradoksalnie na zdrowie a ryzyko raka bardziej zwiększy ci „herbata” jaką jest yerba niż jedna „pierwsza fajka”. Poczytaj o węglowodorach w yerbie i ogólnie nie pisz proszę głupot o szkodzeniu od pierwszej fajki bo tak nie jest.
Poza tym od dawna się nie gada o szkodliwości bo to często służy w dyskusjach do odwracania uwagi a
  • Odpowiedz
@FarmaceutaAmator: Polecam obejrzeć kampanię every cigarette is doing you damage, poza tym nie sądzę że wdychanie cyjanowodoru, amoniaku czy aldehydu octowego jest zdrowe
Poza tym oto lista długotrwałego narażenia na bierne palenie

Zwiększone ryzyko zachorowania na raka płuc

Oddziaływanie biernego palenia na powstanie raka płuc zostało poddane rozległym studiom. Badania z Europy (1998[12]), Wielkiej Brytanii (1998[13][14]), USA (1986[15][16], 1992[17], 1997[18], 2001[19], 2003[20]) i Australii (1997[21]) konsekwentnie wykazały znaczący wzrost ryzyka pośród osób biernie palących.

Zwiększone ryzyko zachorowania
  • Odpowiedz