Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakie uczelnie i kierunki na nich polecalibyście jeśli właściwie jeszcze nie wiem co bym chciał dokładnie robić, ale wiem, że na pewno coś na swoim, w sensie własna działalność? Żeby coś się o sposobach marketingu nauczyć, budować PR i inne, jakieś zarządzanie pieniądzem.
Jeszcze jakby ludzie byli spoko pod tym względem że mają jakiś cel a nie tylko żeby się napić i w sumie wywalone.
Raczej bez jakichś elitarnych propozycji proszę bo maturę zdałem tak sobie, bo byłem przekonany że po prostu na studia nie będę szedł, więc miałem jakieś 60% z matmy, polskiego i angielskiego i rozszerzenie z ang na 40%.

#studia #praca #biznes #pieniadze #angielski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60b4e3d08dd530000a3325e9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 3
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Takie wybory zawsze są trudne. Podpowiem ci coś z mojej dziedziny - jakie zawody są na dzisiejsze czasy dobrze opłacalne jak ktoś ma trochę oleju w głowie:
1. operator CNC który umie też programować obrabiarki (tutaj wystarczą kursy i trochę praktyki),
2. programowanie PLC - jeśli chcesz wyciągnąć z tego większe pieniądze to dodatkowo musisz również mieć pojęcie o elektryce, układach logicznych, trochę polutować, odszukać usterkę. Pieniądze (duże) robią na
  • Odpowiedz