Wpis z mikrobloga

@rbbxx: @MasterChief112PL: xd rozwalacie mnie, obaj piszecie jakieś farmazony związane z tym, że niby na xsx jest większy popyt, mam wam przypomnieć wyniki sprzedaży konsol? Niby tak narzekacie, że za często wam je wysyłamy a okazuje się że jest wręcz przeciwnie, chyba za rzadko, bo jak widzę zapominacie na co jest obecnie większe zainteresowanie. Jeszcze obaj dajecie se plusy pod tymi komentarzami co już w ogule jest żałosne xd.

@Snaki: @M4A1Q123 takie trudne dla was do zrozumienia, że w UK obie konsole są w takiej samej cenie? 449 GBP. Nikt za nic dopłacać nie będzie to chyba w waszym umyślę tylko się ubzdurało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najwidoczniej im exy nie przypasowały i wolą sobie pograć w gierki coop/multi gdzie MS wygrywa w takich grach. Xbox trudniej jest kupić, bo XSX też w xcloud jest pakowany
@Snaki: Próbuj dalej nabierać innych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wchodzę na dowolną strone w PL i mam wszędzie PS i dorzucają byle jakie gry które się nie sprzedają i ciągle dostępne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakoś XSX nie mogę zamówić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MasterChief112PL: odpowiedź dlaczego ps nie schodzi a xsx zawarłeś już w swoim komentarzu

Wchodzę na dowolną strone w PL i mam wszędzie PS i dorzucają byle jakie gry które się nie sprzedają i ciągle dostępne


Dodam jeszcze że ps5 jest dowożone z większą ilością do polski bo i popyt jest większy, zamawiając same xboksy, sklepy byłyby tym zawalone po brzegi, aż ciężko byłoby im się tego pozbyć :)