Wpis z mikrobloga

Halko konfederatki i konfederaci.

Jak to jest ,że Krul na przekór zdrowego rozsądku konsumuje w tym wieku ogromne ilości fastfoodów ? Myślałem ,ze to jednorazowy wybryk a tu, miłe zaskoczenie i kontynuacja wielkiego planu pt "Chłopski rozum polaczka górą nad lewackimi naukowcami"
Dziwie się ,ze w tym wieku robi takie rzeczy, chyba ,że chce odejść w wielkim stylu czyli np z tłustym kawałkiem kurczaka w ustach.

Link do ćwierkacza

#bekazkorwina #bekazprawakow #fastfood #bekazkonfederacji #neuropa
Z.....n - Halko konfederatki i konfederaci. 




Jak to jest ,że Krul na przekór...

źródło: comment_1622462253KzH5vwSfJrvobUk1d6zqeH.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
@Zuldzin: Słuchaj lewaku, to jego pełne prawo do zejścia na zator czy inną miażdżyce! W końcu sam wie co robi i nikt nie powinien mu niczego zakazywać!
Ale eutanazja niemoralna, bo ja tak twierdzę
  • Odpowiedz
@Zuldzin: Mówisz o człowieku, który słodzi herbatę kilkunastoma łyżeczkami cukru. Nic nowego, że ma gdzieś zasady żywieniowe. Z resztą, że nadal żyje mimo takiego stylu życia to całkiem imponujące.
  • Odpowiedz
@Zuldzin: jeśli faktycznie zrezygnował nawet z mineralki na rzecz coli i sprite'ów to przy jego wieku i już nabitej wadze to całkiem możliwe że nie dociagnie z tym eksperymentem do końca miesiąca xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 109
@Zuldzin: A za miesiąc korwin obwieści, że wciąż żyje czyli logiczne, że fastfoody są zdrowe i to kolejny spisek lewaków. xD Wspaniały eksperyment, jak już fiknie to się powie, że przecież miał 80 lat to co w tym dziwnego...
  • Odpowiedz
Na to liczy cały kraj


@Zuldzin: ja akurat nie liczę na to. Korwin jednak jest gwarantem jednocyfrowego poparcia dla szurii, więc niech nam żyje 100 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zuldzin: przecież krul już dawno w dupie ma prawdę bo wie że kuce łykną wszystko bez zająknięcia, będzie tak samo jak z forsowanie nieszczepienia się mimo że sam to zrobił xD
  • Odpowiedz