Wpis z mikrobloga

Jadę dziś obejrzeć auto, ponieważ wydaje się spoko, w niedużej cenie Honda 2001 LPG/ benzyna , pierwszy wlasciciel w polsce, poprzedni w niemczech, niby wszsytko cacy pracuje benzyna gaz , elektronika okej, 196 000 najechane, podany VIN, niby wszystko udokumentowane i mozna zobaczyc, z tym że mam sprzeczne sygnały od 2 znajomych którzy siedzą w autach bardziej niż ja jeden twierdzi ze gruz i za cene 7000 nie warto tymbardziej ze sprowadzane z niemiec i pieczatki z przegladow itp moga byc lewe, drugi ze silnik 1.8VTEC 135 KM to jest sztos z LPG i wszystko ładnie opisane i podparte dokumetami zeby brać, co o tym sądzić? #kupnosamochodu #samochody #auto #mechanikasamochodowa #noweauto
bujaka1234 - Jadę dziś obejrzeć auto, ponieważ wydaje się spoko, w niedużej cenie Hon...

źródło: comment_162244412173l55KX3j76DXoeHR6PsAR.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@xionze: no cóż, jak widać po odpowiedzi @bujaka1234 (tuż nad Twoją)
2003 (1-2 lata): 10000
2012 (10 lat): 115.000
2017 (15 lat): 150.000

i co roku o okolo 10 000


czyli jednak auto co rok robiło 10.000 - zarówno roczne, jak i 15-sto i 20-sto letnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ty myślisz że np 10 albo 15letnie auto robi takie same przebiegi jak dwuletnie?


a jak Ty
  • Odpowiedz
no ja mam np do pracy 2 km i raz jezdze raz nie jezdze, ale ten przebieg co prawda jest zastanawiający i czytam wasze komentarze na bieżąco , zastanawiam się cały czas
  • Odpowiedz
Obejrzyjcie dokładnie od spodu, one z zewnątrz często są bardzo ładne, a od dołu jest brak karoserii. Uważaj na grubo wymalowane podwozie barankiem bo to sugeruję korozję. Acha i katalizator od tego samochodu to ok. 7000zlotych dane sprzed dwóch tygodni, ale nie liczył bym na jego obecność w aucie pozdro
  • Odpowiedz
@trzaichlac69: podobno normalnie, sprzedający ma tylko ksiazke serwisowa i instrukcje auta , zapytalem tez o ten przebieg, powiedzial ze to dla niego moze byc realne poniewaz zna osoby ktore robia po 5000 km rocznie...sam nie wiem już co o tym myśleć, co każdy to daje sprzeczne informacje
  • Odpowiedz
@bujaka1234: W sumie mogę jeszcze dodać, żebyś przy oglądaniu obejrzał dokładnie dywaniki i wykładzinę przod i tył od strony kierowcy. Zdarza się, że stoi tam woda. U mnie po duzym deszczu robiła się kałuża pod fotelem kierowcy. Winna była rdza ukryta pod uszczelką przedniej szyby. Nie było tego widać do momentu jak rdza tak naciskała na szybę, że ta w końcu pękła. Przy wymianie szyby okazało się, że jest duuuużo blacharki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bujaka1234: Sprawdź przednie błotniki (tzn. nadkole) w okolicach kielichów lubi tam rdzewieć. Kupiłem ponad rok temu z przebiegiem 330kkm za 5.5k i na razie jeździ jak zła.
  • Odpowiedz