Wpis z mikrobloga

Jakiś pomysł co zrobić co zrobić z tym polskim Hummerem? Oficjalnie nie istnieje bo został wyrejestrowany ok. 20 lat temu i ojciec używał go tylko do jazdy na terenie gospodarstwa, żeby np. coś przewieźć. Nie jest w najlepszym stanie wizualnym ale jeździ.
Są jeszcze jakieś programy, gdzie tuningują bryki za free? Może ktoś chciałby wyremontować #tarpan w zamian za reklamę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#carboners #motoryzacja #mechanikasamochodowa #tuning #pytanie
Zorganizowany_chaos - Jakiś pomysł co zrobić co zrobić z tym polskim Hummerem? Oficja...

źródło: comment_1622437920LNBbFUmZTiryN49AtSe1Qy.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@Zorganizowany_chaos: Znajomy niedawno sprzedawał Forda Taunsa w podobnym stanie. I jak wystawił w weekend za 1000zł to ludzie wręcz walczyli o niego. Sprzedał za 900zł, dzień później patrzy i już wystawiony za 1900zł i jeszcze zdjęcia z jego podwórka jak stoi na lawecie. Chociaż mówi że kilka lat temu chciał sam sprzedać za 1900zł i nikt nie kupił.
Co do rejestracji to można próbować na żółte tablice jak się go odnowi.
  • Odpowiedz
został wyrejestrowany ok. 20 lat temu


@Zorganizowany_chaos: na żółte. Ktoś rzucił kwotą 35k, według mnie przesadzona o połowę, ale ja się nie znam i robocizny nie liczę ( ʖ̯). Zastanów się co Ty chce sz zrobić? Sprzedać za 1000/2000 czy włożyć 20000 i mieć auto bez sensu. Jakby mnie było stać to bym szedł w to drugie :P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@josoof: @biskup2k: da się zarejestrować nawet na białe samochód który był już wyrejestrowany, tylko trzeba mieć jakikolwiek papier, że jest się właścicielem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zorganizowany_chaos: A to nie jest tak, że żeby wyrejestrować auta, to trzeba je zezłomować? W takim wypadku nie może trafić na drogi, bo urzedas się #!$%@? przy rejestracji, jakim cudem ten wóz istnieje.
Jedynie przerobić go na jakiś obiekt użyteczny, albo sprzedać na części.
  • Odpowiedz