Wpis z mikrobloga

@Alan1916l: tak myślałem

Powiem szczerze że mam sporo dokanałówek i chyba robią teraz inaczej te gumki, bo na żadnych nie mam uczucia bycia "pod wodą", a i bez problemu można wymienić gumki z gumy, na zatyczki z pianki (memory foam) która w ogóle nie blokuje przepływu powietrza

Gdybyście chcieli spróbować to Edifery x3, KZ S1, KZ S2. Wszystkie mogę osobiście polecić w tych pieniądzach (<150zł), oczywiście o ile kupisz na
Atreyu - @Alan1916l: tak myślałem

Powiem szczerze że mam sporo dokanałówek i chyba...

źródło: comment_1622423441ZQqtvlnuaGTpFMsZbMmV4N.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic


@Alan1916l: Nie miałem styczności, ogólnie nie przepadam za tego typu konstrukcjami. Przez dzień czy dwa używałem kiedyś Huawei Freebuds(nie wiem która wersja), było ok ale podejścia do takich Sony WF1000XM3 nie miały.
  • Odpowiedz
@Alan1916l: Earfun Free Pro (bezprzewodowe, ANC), SoundMagic E11 - fajny stosunek ceny do jakości.
Właśnie doczytałem że NIE dokanałowe :) ale jak Mirek wyżej wspomnial pianki ewentualnie dwa budżetowe modele Sony MH750 lub nauszne MDR-ZX110
  • Odpowiedz
@Sergeant_Matt_Baker: Sony WF1000XM3 cena jednak robi swoje :D a mamie jak to mamie szukam nie czegoś tak potężnego bo i tak znawcą jakimś nie jest a znając jej szczęście to i tak zepsuje szybko :D
Dlatego myślałem aby na sam początek spróbować z tymi wireless earphones 2 basic
  • Odpowiedz