Wpis z mikrobloga

Nigdy nie kumałem fenomenu #boks (nie znam się jakby co, oceniam widowisko). Walczą z tak grubymi rękawicami że pewnie dostać tym to jak poduszką xD Ani kopać, oblać. Tylko się przytulają i sędzia rozdziela. Ja wolę WIDOWISKO takie jak UFC (nawet famemma) i inne tego typu gale, gdzie po prostu się #!$%@?ą, kopią, duszą. Tam z rozciętymi gębami walczą dalej. A w boksie, muke na dziąsło dostaniesz z poduszki i już leżysz półprzytomny i masz ten komfort, że sędzia przerywa i sobie liczy do 10 xD w MMA muka poleci z ciężkiej piąchy i to nie jedna i albo po walce albo się przekręcisz i unikasz ciosu.
#ufc #famemma

Mam racje?

  • Jeszcze jak 28.9% (96)
  • Nie masz 71.1% (236)

Oddanych głosów: 332

  • 81
@pafeo: no ale w MMA to jeszcze szybciej będę uśpiony, bo tam są wojownicy co w każdej pozycji potrafią pokonać rywala. A w boksie to machają łapami, a w MMA i łapami i kopniakami i generalnie umiejętności x10
gdzie po prostu się #!$%@?ą, kopią, duszą. Tam z rozciętymi gębami walczą dalej. A w boksie, muke na dziąsło dostaniesz z poduszki i już leżysz półprzytomny i masz ten komfort, że sędzia przerywa i sobie liczy do 10 xD w MMA muka poleci z ciężkiej piąchy i to nie jedna i albo po walce albo się przekręcisz i unikasz ciosu.


@evilonep:
@evilonep: masz rację. Oczywiście, że cios z takiej rękawicy jest dużo, dużo slabysz niż z rękawic do MMA. Oprócz tego oczywiście, że zawodnicy są bardziej protekcjonalnie traktowani i mają dużo możliwości na uniknięcie walki,boju na odpoczynek czego w mma nie ma de facto, chyba że parter, ale parter wymaga siły fhui.
Wielu będzie się burzyło, ale fakt jest taki że dziś boks to są trzy nazwiska, które zaraz zejdą ze sceny