Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że gadką nadrobisz swoją mordę, ale mordą nie nadrobisz braku gadki.

Nie raz znałam kolegów, którzy wyglądali na tak zwanych dynamiczniaków, a mieli lepszy wybór wśród kobiet niż ich ładniejsi koledzy. Gdyby tego było mało, na imprezach, Ci którzy dobrze tańczyli i zagadywali mieli wianuszek kobiet, a chady, które tylko siedziały wracały z domówek z niczym. Podobnie jak mój kolega, dziennikarz radiowy. Wygadany choć z wyglądu przeciętniak, ma już 3 dziewczynę w przeciągu 2 lat.

Zapewniam was, że ten człowiek po lewej przy dobrym poczuciu humoru, miałby większy dostęp do płci przeciwnej, niż mniej dynamiczny kolega po prawej.

#zwiazki #prawda #przegryw #randkujzwykopem
#tinder
jmuhha - Prawda jest taka, że gadką nadrobisz swoją mordę, ale mordą nie nadrobisz br...

źródło: comment_16224047733VRGIWZx3kurYeSI9dLcrp.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • Prawda 38.0% (140)
  • Po części prawda 62.0% (228)

Oddanych głosów: 368

  • 42
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, że gadką nadrobisz swoją mordę, ale mordą nie nadrobisz braku gadki.


@jmuhha: #!$%@?łaś albo trolujesz durnotą. Nawet na wykopie było pierdylion eksperymentów w których każdy anonek zjeb przegryw incel spierx bez trudu wyrywał super dupy gdy tylko wrzucił odpowiednie foty jakiegoś chada.
  • Odpowiedz
@jmuhha: gadane to fakt faktem jedna z podstaw, ja umiem się rozgadać na jakiś temat i słyszałem czesto że ciekawie mówię ale nie mam daru do zagadania w taki sposób żeby się mną kobieta zauroczyla, narzekać nie narzekam bo też nic z tym nie robię z przekonania że nie warto naginać swojej natury
  • Odpowiedz
Pamiętajcie, że zagadywania do kobiet da się nauczyć. To proces, który należy ćwiczyć i uczyć się na błędach. W istocie laski są takie same, trzeba znać tylko podstawowe zasady ich funkcjonowania. @jmuhha:
  • Odpowiedz
@jmuhha: Znałam też kolesia, któy miał 190 wzrostu, z twarzy też niczego sobie. Czar prysł kiedy chłop się odezwał. Był nie tylko gburem ale również z wszystkiego się śmiał, nie potrafił niczym zaciekawić.
  • Odpowiedz
@jmuhha: Taaaaaa, aż mi się przypomina taka jedna sytuacja jak byłem w klubie. Tańczyłem z jakąś dupą i nagle powiedziała żebym sobie poszedł XD i zaczęła zagadywać do takiego typa 2m, na którego miałem okazję wcześniej trafić na tej imprezie i nawiązać "kontakt" - typ jakiś ogólnie #!$%@? i niekontaktujący.
  • Odpowiedz