Wpis z mikrobloga

A wy jak tam Miraski? Też negocjujecie z dewami jak twardziele i zawodowcy pokroju mickapl? Rzucacie nonszalancko numer telefonu, a potem czekacie aż oddzwonią z błaganiem, żeby wziąć chociaż ten penthausik w cenie kawalerki? Jeżeli nie, to nawet mi was nie żal. Tak to robią profesjonaliści! Bo pamiętajcie ciśnienia na zakupy nie ma nikt, rynek inwestycyjny nie istnieje, a im wcześniej sprzedający obniżą ceny tym lepiej dla nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #bekazwykopkow #bekazwykopowychekspertow #codziennabekaztroliispadkowych
źródło: comment_1622372878UhDcEAxDcx8LN6BQq4wli0.jpg
  • 7
@kiedysniebylembordo:

Mam kumpla dewelopera, ostatnio do biura sprzedaży wpadł im klient taki lokalny gołodupiec. Z wyglądu zwykły koleś, ale najpierw zmierzył wszystkich wzrokiem od góry do dołu, jakby wyczytał w jakimś "podręczniku negocjatora", że tak się zaznacza pozycję dominującą.
- Chcę rozmawiać z prezesem - wypalił z niesmakiem.
- Ale w jakiej sprawie? - pyta Kaśka z działu sprzedaży.
- Podobno jakieś mieszkania na sprzedaż tu macie?
- No mamy. Inwestycja
@bazek993: xD Ja myślę, że trend się utrzyma w dłuższym terminie. Tzn. że nieruchomości w Polsce będą się dobrze sprzedawać i dobrze wynajmować. Co więcej tak samo jak ja, myślą m.in. analitycy takich firm jak CBRE, JLL czy fundusze które pakują miliardy na zakup mieszkań pod wynajem w PL. A fundusze głupie nie są. Więc możesz mnie rzeczywiście nie żałować, serio.

PS. Aha, już widzę, że to kolejne multi z sekty