Wpis z mikrobloga

Wersow miesiąc temu u wip brosów, że nie planuje robić operacji plastycznych i że chce aby zostało tak jak teraz.
Wersow teraz "MOJA PIERWSZA OPERACJA", myślałam o tym od dłuższego czasu.....
#friz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Mam 25 lat i już od kilku lat myślałam żeby taką operację wykonać", a tak szczerze to od czasu kiedy Friz powiedział że chciałby zobaczyć c---i Marcysi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Meaefa: Tak samo w filmie z operacją mówiła żeby nigdy by nie doprowadziła do braku materiałów przez dłuższy czas. Wersow w Dokumencie Friza z finału 2 "Może tak jak jak podczas końca sezonu 1 nie będziemy aktywni i nie będziemy nic wrzucać przez tydzień" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gubi się
  • Odpowiedz
@Meaefa: no przeciez mowie, ze ona jest psychicznie chora i niezwrownowazona. W miesiac k---a zdanie zmienila a wrecz powiem wiecej- w 2 tygodnie te wszystkie badania i konsultacje ogarnela po teksciku Karola o cyckach Marcysi. Ale Marcucha musi miec z niej beke, ze przez zazdrosc i chora glowe pelna kompleksow poleciala sie operowac bo bardziej jej faceta podnieca ona niz sama Wersow xD
  • Odpowiedz
@corryand: Tak szczerze to smutno, że nikt nie jest w stanie jej odradzić tych pomysłów i pomóc bo ewidentnie jest jej potrzebna pomoc psychologa. Friz też super chłopak... ma na nią, na jej uczucia ewidentnie w------e jajce
  • Odpowiedz
@Meaefa: Widziałam fragment, w którym mówiła, że żałowała wypełnienia bruzd nosowo-wargowych, bo to takie „jej”, ale już poważna ingerencja w ciało i operacja pod narkozą spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@corryand: Przecież Marcucha będzie kolejna do powiększania p----i xD Melepeta był najbardziej zainteresowany gdy Wersow mówiła innym że zamierza sobie zrobić operację.
  • Odpowiedz