Wpis z mikrobloga

  • 9
Jacek 29 Poznań

Zgłoszenie d9e1c9fa4ff7585c z dnia 2021-05-30 00:28:14

Imię: Jacek
Wiek: 29
Miejscowość: Poznań

Kim jestem?
Cieżko opisać mnie w kilku prostych zdaniach. Jestem zarówno introwertykiem, ale wśrod przyjaciół staję się duszą towarzystwa. Lekko nieśmiały, ale potrafię też oczarować pewnością siebie.
Na codzień zajmuję się projektowaniem w biurze w branży budowlanej. Sprawia mi to radość, bo mogę stworzyć coś co ludzie potem bedą użytkować i podziwiać. Chciałbym się w tym dalej rozwijać i zdobywać nowe umiejętności i wiedzę. Mam ambicje, chciałbym dużo w życiu osiągnać i nieustannie dąże do celu.
Na pewno jestem osobą z dużym poczuciem humoru i staram się zawsze być pozytywną postacią. Humor wykopowy nie jest mi obcy :p Ale lubię także bardziej wyrafinowe żarty, czasem bywam sarkastyczny.
Lekko melancholijny romantyk, przepełniony pewną obawą szukania tu drugiej połówki, lecz tindery i inne tego typu aplikacje nie są dla mnie.

Wygląd
185 cm - 85 kilo. Jestem raczej szczupły, obecnie buduję formę jeżdząć na rowerze. Ciemne włosy, niebieskie oczy, jasna karnacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zainteresowania
Sport - a szczególnie rower, jak już wcześniej pisałem. Ale moją największą pasją jest muzyka! Uwielbiam szeroko pojętą muzykę gitarową od metalu do bluesa. Ale nie pogardzę innymi gatunkami muzyki np. rapem czy muzyką elektoniczną. Zainteresowanie muzyczne nie ogranicza się tylko do słuchania, gdyż w wolnych chwilach gram na gitarze. Kolejnym moim ulubionym zajęciem są górskie wędrówki. Często bywam w Tatrach, ale lubię tez pówłoczyć się po niższych górach.

Czego oczekuję?
Chciałbym poznać przede wszystkim dziewczyną z ktorą będę mógł spędzać czas, śmiać się z tych samych żartów, odkrywać wspólnie nowe miejsca i rzeczy oraz budzić się rano. Najważniejszy jest dla mnie charakter oraz pozytywne nastawienie do życia.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Rano budzimy się, jedziemy w nieznane nam miejsce albo na górką wycieczke. Potem obiad w jakieś dobrej knajpie z włoską kuchnią.
Nie liczy się gdzie ale z kim i tego się głównie trzymam.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub - tak
Dzieci - tam
Alko - sporadycznie
Papierosy - rzuciłem
Inne rzeczy - nie

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonypoznan #mirekszukamirabelki
  • 18
  • Odpowiedz
@MirekSzukaZony: Masz 29 lat. Już za późno stary. Zajmij się pracą, bo na rynku matrymonialnym już nic nie zostało w tym wieku.

Rano budzimy się, jedziemy w nieznane nam miejsce albo na górką wycieczke.


Mam wrażenie, że czytam to w co drugim opisie "jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką" XDD
  • Odpowiedz
@Bialy_zeszycik: W tym wieku jedyne co może go spotkać to laska psychicznie zniszczona przez jakiś toksyczny związek lub laska która wyskakała się na chadach i szuka stabilizacji. Nic więcej nie może oczekiwać, a samo to, że zaczyna szukać partnerki na wykopie może znaczyć, że jest już mega zdesperowany. Skoro lubi sport, muzyke to moze się wkręcić w jakieś towarzystwo, zamiast tego wybiera vikop.ru, gdzie na 500 takich ogłoszeń jak jego
  • Odpowiedz
Już za późno stary.

@AusserKontrolle: XD Po pierwsze gość łapie się jeszcze na 19-20 latki. Po drugie mając nawet 40 na karku można znaleźć normalne dziewczyny, ale co o tym może wiedzieć typ z dziewiczym wąsem pod nosem XD
  • Odpowiedz