Wpis z mikrobloga

@DziennikCodzienny: pracuję akurat u konkurencji i coś wiem w tym temacie ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiem też jak wygląda sklep sezonowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) przejdź się w takim lipcu, wtedy powinna być makabra dopiero. a tak na serio; mam stanowisko kierownicze i zawsze jak idę do biedronki na zakupy to coś mnie strzela, a najbardziej to burdel z cenówkami, a w drugiej
  • Odpowiedz
nie dziwie sie, za 2k zł raczej nikt nie bedzie sie przykładał do roboty, a zapewne personelu maja za mało i 1 osoba musi robic na kasie, za magazyniera i jeszcze toward poukładać na półkach xDDD
  • Odpowiedz
Palety swoją drogą, ale syf na półkach raczej nie jest robiony przez pracowników, a przez bydło, które wizytuje ten przybytek. U mnie jest to samo, szczególnie w dzień targowy, kiedy zjeżdżają się okoliczne wiochy, motłoch nie potrafi się zachować.


@NaChuiMiTaCHata: Ja #!$%@?ę, ale co ludzie mają robić z foliami i kartonami? W Biedrze nie stoją śmietniki, to powinno być na bieżąco zbierane przez pracowników.
  • Odpowiedz
@DziennikCodzienny zamiast się #!$%@?ć i robić zdjęcia to byś pomógł i posprzątał trochę? Na zdjęcia to był czas ale sprzątnąć nie było komu? Czy korona by księciu z głowy spadła?!?!?!
  • Odpowiedz
@kulu: wszystko zależy od kierownika u mnie w mieście Lidl jest top Ale do obu biedronek tez nie ma się jakoś przyczepić . Co prawda w biedrze częściej można trafić na stare owoce czy warzywa .
  • Odpowiedz
  • 1
Ostatnio we Wrocławiu widziałem jak zamiast ogarniać ten syf pracownicy biegali w amoku po całym sklepie kompletować zamówienia glovo xD.
  • Odpowiedz
  • 9
@DziennikCodzienny pracownik biedronki here:
-palety wystawia się na sklep podczas dostawy jak jest mały magazyn lub jest zawalony towarem. W pierwszym przypadku należy czepiać się debili którzy stawiają wielki sklep i magazyn wielkości schowka na miotły. W drugim przypadku powinno się czepiać kierownika który zamawia za dużo, a potem to stoi dniami na magazynie i brakuje miejsca
-chlew na sklepie robią głównie klienci, przykład masz paletę z piwem albo napojami to wyciągają
  • Odpowiedz