Wpis z mikrobloga

Miałem do opłacenia przedłużenie ubezpieczenia auta do dnia dzisiejszego. Właśnie wykonałem przelew ekspresowy do TUW. Czy sam fakt wykonania przelewu powoduje, że polisa obowiązuje i mogę jeździć autem bez żadnych obaw, czy muszę czekać do dnia roboczego aż ktoś obsłuży moją opłatę? #motoryzacja #ubezpieczenia
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elcor: zadzwoń na infolinię TUW, mają pewnie jakąś czynna. Po mojemu to ubezpieczenie działa nawet przy opóźnieniu opłaty składki, najwyżej oni potem montują aby zapłacić, ale mogę się mylić. Sam zawsze opłacam za cały rok bo najtaniej wychodzi i to nawet jakby na to wziąć kredyt niż w ratach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@CzarnyOwiec: no właśnie infolinia odsyła do agentów, a oni dziś nie pracują. No i jest opłata za cały rok. Ze wszystkim zdążyłem, tylko kwestia czy oni rozpatrują takie płatności weekendowe
@elcor jeżeli sam kupowałeś tę polisę (nie kupiłeś auta w przeciągu roku i nie przepisała się z poprzedniego właściciela) i nie wysłałeś wypowiedzenia to polisa przedłuża się automatycznie, będą najwyżej później ścigać o to żeby zapłacić + jakieś drobne odsetki. Możesz jeździć.