Wpis z mikrobloga

Szkoda mi nawet trochę tego Jasia, ale odcinek hejt parku miał jedną zaletę. Pokazał światu typowego "nowoczesnego" lewicowca. Prawda jest taka że każdy kto jest "nowoczesnym" lewakiem ma poważne problemy ze sobą, korzysta z narkotyków, nie wychodzi mu w życiu więc chce zabierać tym co są pracowici, straszy świat marginalnymi problemami, w realnej konfrontacji wychodzi na głupka i co najgorsze jest straszliwym, zepsutym hipokrytą.

#bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek #konfederacja #4konserwy
M.....k - Szkoda mi nawet trochę tego Jasia, ale odcinek hejt parku miał jedną zaletę...

źródło: comment_1622274887wML6omErc0WkgYdlVcYHlL.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: porównywanie go do Kononowicza jest głupie, Kononowicz jest kompletnie zaburzony, Kapela ma własny świat i ma odbiorców którzy cenią jego styl¯\_(ツ)_/¯ inaczej nikt by go nie publikował.
Nie chwal się nieznajomością realiów życia w Warszawie, bo znasz je chyba tylko z seriali tvn i wpisów na wykopie.
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: Kononowicz jest kompletnie zaburzony, Kapela ma własny świat


@InspektorDupa: właśnie sam podsumowałeś podobieństwo, tylko w przypadku kapeli użyłeś eufemizmu

Nie chwal się nieznajomością realiów życia w Warszawie, bo znasz je chyba tylko z seriali tvn i wpisów na wykopie.


@InspektorDupa: mieszkanie w Warszawie to powod do chwalenia? Dziwne rzeczy ci imponują.
  • Odpowiedz
@zwaldemar:

4-5k na miesiąc - dobrze zarabia xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

@Leniek: No tak zapomniałem, ze większość wykopków zarabia 15 tysięcy. A smutna prawda, ze gruba większość Polaków pracuje w jakimś korpobiurze albo galerii handlowej za 2-5/3k
  • Odpowiedz
@Mr_kolek:

Jasiów ktorzy idą na imprezę techno, potem wspolnie ćpaja na afterze a potem nie potrafią poskładać swojego życia znam sporo

Problem z takimi ludźmi jak ty jest taki, że w swej prymitywności próbujesz zaklasyfikować całą dużą grupę w wąskie ramy i to jeszcze na podstawie jednej osoby.


@Tessadija: na podstawie jednej osoby? Przecież ci napisałem że znam te środowiska jak juz to wyraźnie napisałem "nowoczesnej" lewicy, ale
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: widzę, że w ogóle nie zrozumiałeś co napisałem: #!$%@?łeś typową gadką człowieka, który nigdy nie był w Warszawie "heee za tyle to na pewno pożyjesz w Warszawie", także napiszę Ci jeszcze raz. Nie chwal się swoją nieznajomością realiów jak można żyć w Warszawie i za ile, bo na pierwszy rzut oka widać, że nie wiesz o czym mówisz.
Kononowicz jest zaburzony co oznacza tyle, że nie rozumie otaczającej go
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ka4az: gruba większość Polaków mieszka na zadupiu a nie w dużym mieście, nie wspominając o drogiej Warszawie, jak Jaś
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: Taka prawda. I nie chodzi o to, że każdy lewicowy jest upośledzony i ma problemy ze sobą. Jest wielu inteligentnych ludzi po lewej stronie. Po prostu osoby ułomne ciągnie do lewej strony, bo zwyczajnie łatwiej im jest jeśli coś im się po prostu należy i wszystko obecne jest przeciwko nim.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kerdian nie zesraj się bezbeku

Argument na równie trafny co łączenie poglądów politycznych z uzależnieniem od narkotyków

@JamesVV: bezbeku xD? Po prostu narkotyki = patologia, wiele powiedziałeś o swoim środowisku.
  • Odpowiedz