Wpis z mikrobloga

Szkoda mi nawet trochę tego Jasia, ale odcinek hejt parku miał jedną zaletę. Pokazał światu typowego "nowoczesnego" lewicowca. Prawda jest taka że każdy kto jest "nowoczesnym" lewakiem ma poważne problemy ze sobą, korzysta z narkotyków, nie wychodzi mu w życiu więc chce zabierać tym co są pracowici, straszy świat marginalnymi problemami, w realnej konfrontacji wychodzi na głupka i co najgorsze jest straszliwym, zepsutym hipokrytą.

#bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek #konfederacja #4konserwy
M.....k - Szkoda mi nawet trochę tego Jasia, ale odcinek hejt parku miał jedną zaletę...

źródło: comment_1622274887wML6omErc0WkgYdlVcYHlL.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
jaki liberal ( ͡ ͜ʖ ͡) jak chce wprowadzac dodatkowe podatki od miesa bo sama nie lubi to wszyscy maja nie jeść.

spurkini jest typowa zamordystka autorytarna lewaczka


@Bajo-Jajo: A jak Friedman proponował zwiększenie podatków od bardziej zanieczyszczających samochodów czy robiących większe emisje CO2 to też był zamordystycznym, autorytarnym lewakiem?
  • Odpowiedz
@Bajo-Jajo: Czemu kłamiesz? Co prawda coś tam przebąkiwała dla bólu dupki takich jak ty od podatku od mięsa, ale na początku spurek mówi o tym żeby chciała żeby przestać dotować hodowle zwierząt i uprawy na pasze. Bo pewnie ten ‚lewacki’ aspekt jakimś sposobem ci nie przeszkadza ze hodowle dostają miliony euro z UE? Już chyba ty bardziej jesteś lewakiem, bo nie wiem co takie dotacje maja wspólnego z wolnym rynkiem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szalom: ta baba jest tak pomylona ze nie qiadomo juz co jest zartem a co na serio. najgorsze jest ze ta autorytarna komunistke ktos wybral co nie za dobrze świadczy o stanie intelektualnym spoleczenstwa
  • Odpowiedz
typowego "nowoczesnego" lewicowca.


@Mr_kolek: co za bzdura xD Nie ma to jak wybrać najgorsze indywiduum i potem udawać, że to typowy przedstawiciel, żeby łatwo było walićw "przeciwników" xD
Beka tak, ale z prawactwa. Pozdrawiam fanów konfy i przypominam, że Memcen nie jest losowym durniem tylko durniem, który jest we władzach partii
  • Odpowiedz
@M_xxx: ci lepsi? Wręcz przeciwnie. Stara lewica byla normalna. Gdy 50 lat temu lewica brała w obrone robotników, czy grupy o ograniczonych prawach to bylo to uzasadnione. Tyle że postulaty zostały zrealizowane, a rewolucja musi trwać dalej, więc nowoczesna lewica wymyśla jakies bzdury o walce o prawa murzynów, 75 plci, zakaz używania samochodow i inne absurdalne problemy.
  • Odpowiedz
Jeśli prawaczki robią wpisy typu "każdy lewicowiec bierze narkotyki" i to sobie wzajemnie plusujecie to tylko pokazuje jak zidiocone jest wasze środowisko, i niezdolne do jakiejkolwiek poważnej analizy czy krytyki. Nawet chociażby w formie żartu, bo i śmieszni być nie potraficie. To raczej smutne i żałosne.
  • Odpowiedz
Równie dobrze mógłbym napisać "każdy prawicowiec jest taki" (obecnie żyjący) jak na poniższym filmie.
Tylko że gdy ja takie coś napiszę to wiadomo że to jest żart, bo wiadomo że nie jestem tak głupi żeby poważnie takie coś napisać.
A ty takie rzeczy wypisujesz serio, nikt nawet nie ma co do tego wątpliwości.
  • Odpowiedz
Ale istnieje pewna korelacja między lewicowymi poglądami i narkotykami - w uzależnienie od jednego i drugiego wpadają jednostki ze słabą psychiką


@giovvanni: xddd
skad sie biora tacy ludzie jak ty? siedzisz w piwnicy caly czas czy co? nie widzisz, ze cala ludzkosc lubi sie odurzać i nie ma zadnego znaczenia czy jestes narodowcem, komunistą czy może pedofilem?
  • Odpowiedz