Wpis z mikrobloga

Wróciłem z imprezy i mam ochotę obejrzeć coś dobrego, więc oglądam Terminatora 2. Jestem po dopiero 30 minutach, a nadal uważam ten film za najlepszy film sci-fi pre-apocalyptic jaki powstał. I ogólnie Terminator 2 ma drugie miejsce na podium jeśli chodzi o efekty specjalne wszech czasów, bo pierwsze bezapelacyjnie zajmuje "2001 Odyseja kosmiczna". No nic, tak sobie to tylko napisałem i chciałbym wrzucić kadr z tego co widzę, ale Netflix nie pozwala :/. No, ale może uda się nieco inaczej ;).
O, już widzę, że da się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#film #terminator
Kaczorra - Wróciłem z imprezy i mam ochotę obejrzeć coś dobrego, więc oglądam Termina...

źródło: comment_1622248950xZmRaDca8mDtpx55CdktOG.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@Korea: i w ogóle ta muzyka, która właściwie nie jest muzyką, tylko głuchym uderzaniem w coś, i to stanowi podstawę dźwięku, który słyszymy w tym filmie. #!$%@?, jaki to jest klimat.
  • Odpowiedz
(tak, wiem że screeny mi się trochę krzaczą, ale to przez Netflixa, który bardzo stara się zapobiec robieniu zrzutów ekranów. Tylko cholera wie czemu, jak ja im teraz robię reklamę, że można ten film u nich obejrzeć i wiele innych i w ogóle bez sensu)
  • Odpowiedz