Wpis z mikrobloga

Trochę beka ze Stanowskiego.

W jednym odcinku wziął jedną z pierwszych twarzy Konfederacji by pokazać twarz prawaków w tym kraju.

A by pokazać twarz lewicy wybrał typa z którego 90% lewicowców w Polsce ma bekę i jest dla nich memem. Czemu nie zaprosił Zandberga? Ja się domyślam dlaczego :)

#antykapitalizm #hejtpark #kanalsportowy #polityka
  • 94
Ale Stanowski nie zaprosił go po to żeby reprezentował on lewice tylko po to żeby Kapela przekonał go do ustawy reprograficznej. To że Mentzen był pare dni wcześniej to nic nie znaczy a ludzie na sile starają się wmówić wszystkim dookoła ze jeden miał bronić idei prawej a drugi lewej strony....
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szahmatt: @JAI2L9LAD:

Nie, nie. To nie Stano zaprosił Kapele.

Mazurek przytoczył go w radiu w rozmowie z Łepkowska czy tam inna baba od tego podatku. Potem Stano coś pisał na Twitterze i Kapela sam napisał że jak coś to chętnie wytłumaczy co i jak z tym podatkiem.

Stano tylko wyczuł temat i przyjął go.
@JAI2L9LAD: Jasia zapraszał z racji wypowiadania się o ustawie reprograficznej, a nie jako przedstawiciela lewicy. Zobacz, że na początku to Jaś zaczął się pruć o Maję Staśko, a nie na odwrót.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JAI2L9LAD: Najśmieszniejsze jest to, że ludzie usilnie próbują wmówić że Kapela to jakiś komunistyczny lider. Większość antykapitalistów z naszego tagu o Jasie Kapeli dowiedziała się na serio dopiero wczoraj.

@Gaku745: w ogóle nie interesujecie się wydarzeniami w Polsce? Ja rozumiem, że możecie się nie zgadzać z tym panem, ale wystarczy się interesować polityką czy publicystką, to nie jest jakiś no name. Chociażby miał swoje pięć minut przy ustawie reprograficznej.
No
@JAI2L9LAD: Z jednej strony piszesz "prawaki", z drugiej - "lewica" - brakuje Tobie powtarzalności i obiektywizmu.

I tak jak skrajna lewica jest zła to tak samo zła jest skrajna prawica. I nieważne, czy przedstawiciel tej skrajności jest popularny czy też nie - ważne, jakie reprezentują poglądy. A obie te skrajności mają bardzo złe poglądy.
Ja się domyślam dlaczego :)


@JAI2L9LAD: A ja się domyślam że nawet nie chciało ci się sprawdzić dlaczego i w jakim celu został zaproszony do Hejt Parku Kapela. Już się doszukujesz ukrytej opcji prawicowej u Stanowskiego, bo usprawiedliwiasz sobie w ten sposób wczorajszą kompromitację Kapeli, która jest powiązywana z lewicą, i to cię najwyraźniej bardzo zabolało.
@JAI2L9LAD: wam wszystkim od lewa do prawa się już w dupach #!$%@?ło od tych podziałów. Nic nie można zrobić bez bycia osądzonym o przynależność do jednych bądź drugich. #!$%@? się znacie na polityce, gówno wiecie o świecie a nie macie ani odrobiny jakiegoś odruchu wątpliwości czy aby na pewno macie racje. Gadacie jedni na drugich że są lemingami, owcami czy jak tam zwał ale ja widzę ze największymi wałami jesteście Wy