Wpis z mikrobloga

Trochę beka ze Stanowskiego.

W jednym odcinku wziął jedną z pierwszych twarzy Konfederacji by pokazać twarz prawaków w tym kraju.

A by pokazać twarz lewicy wybrał typa z którego 90% lewicowców w Polsce ma bekę i jest dla nich memem. Czemu nie zaprosił Zandberga? Ja się domyślam dlaczego :)

#antykapitalizm #hejtpark #kanalsportowy #polityka
  • 94
@JAI2L9LAD ale zdajesz sobie sprawę, że jeden i drugi został zaproszony dlatego, że Stano nie zgadza się z ustawą reprograficzną? Kapela jest za, mentzen zobowiązał się pomóc zrobić petycję i zanieść ją do Sejmu jak stano zbierze odpowiednią ilość podpisów.

Ani jeden ani drugi nie byłby zaproszony, gdyby nie ta sprawa. Przecież o kapeli nikt nie słyszał przed tą sprawą xD

I prawacy śmiejący się z kapeli i lewacy śmiejący się z
Przecież on nie brał tych gości bo sobie wymyślił że będzie pokazywał prawaków i lewaków,


@szahmatt: tak? To dlaczego Stanowski na swoim tweeterze porównał te dwie rozmowy jako konfrontacje z przedstawicielem prawicy i lewicy?
@wcfilmowe: Ale cel rozmowy był inny, nie zaprosił go po to żeby obalać jego lewicowe poglądy. To ze akurat on jest lewakiem to przypadek, rosnie dobrze mógłby być prawakiem i popierać tą ustawę i tez by był zaproszony gdyby gadał takie bzdury jak gada
@HAL2020: @nomysz69: proszę mi tu nie uciekać i fikołków nie robić. OP napisał, że to nie fair porównywać mentzena do kapeli jako przedstawicieli prawicy i lewicy, a wy się zesraliscie, że nigdzie ich nie porównywał. Jak się okazało porównywał.
@wcfilmowe: no i gdzie jest przedstawiciel? Dobra #!$%@? jutro nikt o kapeli i mentzenie nikt nie będzie pamiętał a teatr dla plebsu dalej się będzie rozgrywał tylko z nowymi aktorami.
@mprzemo: #!$%@? serio? xDD to strasznie przykre, że dzisiaj ludzie przez te całe wirtualne konwersacje już nie potrafią nawet przyznać się do błędu, nawet mając przed oczami źródło. Wyciąganie wniosków, słuchanie argumentów, weryfikowanie informacji już nie istnieje. Teraz jest tylko zamykanie się w bańkach i moja jest racja.
@wcfilmowe: typie załóż, że każdy Polak jest przedstawicielem Polski i każdy Niemiec jest przedstawicielem Niemiec, teraz losujesz po jednej osobie z każdego kraju. Z Polski wylosował się menel a z Niemiec przedsiębiorca, powiesz, że niesprawiedliwie jest porównywać na ich podstawie dwa kraje chociaż masz dwóch przedstawiciel tych państw. Tu jest prawie to samo tylko nie wiem gdzie Ty widzisz porównania? Genezą jest ustawa reprograficzna i #!$%@? kapeli na jej temat, stano
@wcfilmowe: Mordo, ale Ty dalej nie rozumiesz że w tym programie nie chodziło o przedstawienie tych gości jako polityków, tylko dwóch gości którzy się opowiadali po dwóch stronach w sprawie tej ustawy repograficznej? Jak by Zandberg gardłował o tym na Twitterze to pewnie jego by Stano zaprosił, a nie Kapele, z resztą sam Kapela się zadelkarował że może przyjść, więc nie widzę problemu czemu miał by go nie zapraszać.

Stanowski nie