Wpis z mikrobloga

Kolejny raz potwierdza się że najsłabszą strona #hejtpark są telefony. Wczoraj to już nie mogłem słuchać tych troglodytów. Pytali ciągle podnieceni o to samo, nawet nie słuchali co kapela mówił wcześniej. W swojej głowie mieli obraz "hehe zaorania lewaka" a tylko siebie osmieszali. Strasznie to męczące było. Telefony są do #!$%@?.

#kanalsportowy
pusiarozpruwacz - Kolejny raz potwierdza się że najsłabszą strona #hejtpark są telefo...

źródło: comment_1622203509T5gB7pvjEUDd5G8odE7awT.jpg

Pobierz
  • 42
@pusiarozpruwacz: no ale Jaś ....... dał popis xd i tacy sa ludize do których nic kompetnie nie doceira z zewnątrz , albo mega hipokrryzja ale inaczje to tłumaczą i wg. nich to jest ok bo to tłumaczą na "swój sposób"
@pansa jak miałbym coś ciekawego do powiedzenia to może bym zadzwonił, ale na boga kilka telefonów z wyrzutami do niego czemu się nie weźmie do uczciwej pracy, skoro mówił wyraźnie, że taka ma. Wybijało to cała płynność dyskusji i atmosferę, bo było irytujące dla Kapeli i samego Staną pewnie też. No i te przekleństwa i podniecony ton głosu. Bleee xd
@pusiarozpruwacz: najśmieszniejszy był telefon co jakiś młody chłop zadzwonił i zaczął nagabywać Jasia żeby te 600 stówek na jakiś cel charytatywny dał jak jakiś komuch obrzydliwy i ten mu prawidłowo powiedział, ze kasę wyda na wegańska karmę dla psa XD serio te telefony to ja nie wiem, ze nawet taki kapela potrafi im odbić piłeczkę tak, ze stano chce ich rozłączyć od razu